מבקרים בעיר

כ-20,000 מבקרים הגיעו מכל רחבי הארץ ומהעולם לאירועי סוכות בעתיקה, בעיר העתיקה בבאר שבע. הם ביקרו במגוון מוקדי התרבות והתיירות בעיר ונהנו מעשרות סיורים רכובים עם שחקני תאטרון ברחבי העיר העתיקה, משדרת הפסלים החיים וממגוון פעילויות לכל המשפחה  

במסגרת פעילות ‘סוכות בעתיקה’ התקיימו שפע של פעילויות ייחודיות לסוכות מהן נהנו אלפי המבקרים שהגיעו לעיר בימי החג –מדי יום יצאו עשרות סיורים רכובים מודרכים תיאטרליים ייחודיים בשיתוף שחקני תיאטרון הפרינג’ שאליהם הגיעו מבקרים מהארץ והעולם. במרכז מבקרים בינלאומי באר אברהם התקיימו סדנאות תיפוף והאורחים נהנו מסיורים מודרכים במקום. במתחם הקטר 70414 התארח בשיתוף הרשות לפיתוח הנגב שוק יזמים בדואים “שוקראן” ופסטיבל “קסם של ילדות” עם משחקי ילדות של פעם.

במרכז להנצחת חיילי אנז”ק ציינו השנה בפעם הראשונה את אירועי סוכות בסיורים לכל המשפחה ובפארק קרסו למדע חתמו את תערוכה הממותה האחרונה עם פסטיבל המדע השישי. בתיאטרון הפרינג’ התקיימו הצגות ילדים ובמרכז הצעירים התקיים פסטיבל סוכות של תיאטרון הילדים והנוער עם הצגות איכותיות לכל המשפחה. במתחם המוזאונים התקיים יריד אמנות ראשון מסוגו בעיר שכלל גם סיורים מודרכים בתערוכות ושיח גלריה עם האמנים המובילים חנה סהר, אוסוולדו רומברג ופנינה ברקאי.

כחמישים אחוז מהמבקרים הגיעו ממרכז הארץ והצפון והיתר מבאר שבע והסביבה. אורחים מיוחדים הגיעו גם מאנגליה וצרפת, שהתלהבו מהתיירות הפורחת בבאר שבע. המבקרים נהנו גם מטיולים רגליים ברחובותיה הקסומים של העיר העתיקה ממופעי הרחוב, שדרת הפסלים ומהמיצגים האמנותיים הפזורים במדרחוב קק”ל. בנוסף במרחב הציבורי המבקרים נהנו משלל יצירות אמנות כגון תערוכת “קירות בעתיקה” ופרויקט “צבע בעתיקה” של אמנים ותושבים מהעיר העתיקה.

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה