כיל מוקירים תודה לאנשים מאחורי הקלעים

בשבוע שעבר התקיים טקס הוקרה והערכה למדריכות ואימהות הבית של המועדוניות במחוז דרום, מאילת ועד קו אשדוד. הטקס התקיים באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע והגיעו אליו מאות אנשי צוות מהמועדוניות מכל אזור הדרום.

מאות אנשי צוות המועדוניות מאילת ועד אשדוד הגיעו בשבוע שעבר לכנס המועדוניות של מחוז דרום באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. הטקס נערך זו השנה השלישית ביוזמת כיל ובשיתוף פעולה עם משרד החינוך. מטרת הכנס הייתה להוקיר הערכה, ותודה לצוותים החינוכיים, העושים מלאכת קודש יום יום.

בטקס השתתפו נציגות משרד החינוך ביניהן זיוה בן אטב, המפקחת המחוזית על ילדים ונוער בסיכון; מיטל פלד, מפקחת המועדוניות המחוזית; ועובדות סוציאליות ומנחות אזוריות.

זיוה בן אטב בירכה את הצוותים והודתה לכיל על שיתוף הפעולה: “ישנם ישובים רבים בדרום שהמועדוניות לילדים ולנוער המקומי היו נראות שונות לחלוטין בלי התמיכה של כיל והליווי הצמוד של עובדי החברה. התפקיד שלנו במשרד החינוך הוא לתת לילדים את הכוחות והמשאבים לניצול הפוטנציאל המלא שלהם. כיל מאפשרת לנו לעמוד במטרה זו על ידי פיתוח תחומי העשרה ופעילויות לילדים כמו גם עידוד וחיזוק הצוותים המקצועיים במועדוניות”.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה