זכרון בסלון של הסטודנטים

סטודנטים מהמכללה האקדמית אחוה, המשתתפים בפרויקט קהילות הסטודנטים בקריית מלאכי, ארחו את פרויקט "זיכרון בסלון" ביחד עם מרכז הצעירים בעירייה

דינה דנון דבוש מרעננה, דור שני לניצולים מלוב, מספרת את סיפור משפחתה.

סטודנטים מהמכללה האקדמית אחוה, המשתתפים בפרויקט קהילות הסטודנטים בקריית מלאכי, הפגינו את משמעותה של המילה “קהילה” במובן הרחב והמרגש ביותר, כאשר פתחו את סלון ביתם וארחו את פרויקט “זיכרון בסלון”, ביום ראשון, ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה. “זיכרון בסלון”, היא יוזמה חברתית המאפשרת לציין את ערב יום השואה בצורה משמעותית, בסלון הבית, בין משפחה וחברים, במפגש המורכב מעדות, חלק אומנותי-שיתופי ודיון.

במסגרת הפרויקט אשר נערך בשיתוף מרכז הצעירים של עיריית קריית מלאכי, בשתי דירות בהשתתפות 20 סטודנטים וכ-60 אורחים נוספים בכל סלון, בהם ראש עיריית קריית מלאכי, שיתפו וסיפרו בהתרגשות גדולה, אסתר שטרום, תושבת קריית מלאכי, את סיפור ילדותה בשואה. במקביל אליה, דינה דנון דבוש, תושבת רעננה, דור שני לניצולים מלוב, סיפרה גם היא את סיפור משפחתה המדהים והמצמרר.

“זה חיבור מרגש, המשקף את המחויבות האישית של הסטודנטים להאנשת זיכרון השואה ולקיחת חלק פעיל בחיים בעיר, בחיבור לתושבים הוותיקים והחדשים כאחד.

המכללה האקדמית אחוה גאה בהם ובפועלם בעיר”, אמרה דיקן הסטודנטים, ד”ר מיכל רביבו שטיינר.

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה