פסח משפחתי על גלגלים

עכשיו זה הזמן לנצל את ימי חול המועד ואת האביב בכלל, לטיולי אופניים דרומיים עם כל המשפחה. חברת גיאופן מציעה מגוון אופניים להשכרה כך שתוכלו לשלב ספורט עם נופים מדהימים,  יציאה מהשגרה ואתרים כמו שדה צין ומדרשת בן גוריון

חופשת הפסח והימים הנעימים שיבואו בהמשך, הם הזדמנות פז ליציאה לטיול משפחתי, כזה שיוצא אתכם משגרת היום יום אל  סביבה ייחודית, שכוללת טבע נופים יפים והנאה מפעילות משותפת. היות ורכיבה על אופניים היא פעילות אהודה במיוחד על ילדים, וגם על לא מעט הורים, מדובר בספורט שמתאים בול להנאה משפחתית.

איפה תוכלו לטייל? קחו למשל את המסלול שבמרכזו שדה צין – מרחב הנמצא בין קיבוץ שדה בוקר למדרשת בן גוריון – מעל נחל צין. חלקו עובר בשטחי חקלאות של קיבוץ שדה בוקר, וחלקו עובר בגן הלאומי, הוא גן הפסלים. ההתחלה והסיום של המסלול הינה במדרשת בן גוריון, אורכו כ-6 ק”מ ומשך הרכיבה המשפחתית הינה שעה וחצי שעתיים. המסלול קל ונוח לרכיבה משפחתית ואינה דורשת ניסיון רכיבה בשטח.
המסלול עובר לאורך נקודות תצפית שונות לכיוון נחל צין במצר צין וגן הפסלים. עכשיו באביב ניתן גם לצפות בפריחה מדברית ובציפורים הנודדות דרך הנגב לכיוון אירופה.
חברת גיאופן מציאה מגוון רחב של אופניים להשכרה כולל כל הציוד הנדרש לרכיבה מהנה  נוחה ובטוחה. ציוד שמתאים לכל גיל, אופניים במידות שונות, כיסאות תינוק וטריילרים איכותיים של חברת ADAM’S.
באזור קיימים גם מסלולים משפחות לרוכבים מנוסים יותר.
ניתן לשלב את הרכיבה עם פיקניק באזור.
עוד אפשר לשלב באזור ביקור בקבר בן גוריון, ביקור בצריף בן גוריון, ביקור בחוות בודדים וטעימת יינות וגבינות

לפרטים והזמנות: www.geofun.co.il 08-6553350

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה