לא רק טכנולוגיה: משרדי עורכי הדין הגדולים מגיעים לפארק ההיי-טק

לפני כשנתיים היה זה משרד עו”ד “טולצ’ינסקי ושות'” שפתח שלוחה בפארק ההיי-טק גב-ים והשבוע מצטרף לפארק ההייטק משרד עורכי הדין “פישר בכר חן וול אוריון ושות'” (FBC), מהבכירים והמוכרים ביותר במדינה, שיציע את שירותיו לחברות הסייבר וההיי-טק הממוקמות באזור. מה מביא את משרדי עורכי הדין הגדולים בתל-אביב לתקוע יתד דווקא כאן בבירת הנגב?

משרד עורכי הדין “פישר בכר חן וול אוריון ושות'” הוא אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בארץ המעסיק למעלה ממאתיים עורכי דין בתחומים שונים וכארבעים מתמחים. בין היתר מתמחה המשרד בליווי חברות היי-טק, בקניין רוחני, בסייבר ובטכנולוגיות מידע ולכן הוחלט לאחרונה לפתוח שלוחה דרומית בפארק ההיי-טק בעיר. השלוחה הדרומית נפתחה השבוע ויעמוד בראשה עוה”ד עמית דת, ראש תחום סייבר וטכנולוגיות מידע ושותף במשרד.

עו”ד עמית דת: “הפתיחה של השלוחה בבאר שבע היא המשך טבעי לעיסוק המקצועי שלנו ושל לקוחותינו בתחומים טכנולוגיים. עורכי הדין שיאיישו את השלוחה בבאר שבע הם בעלי אוריינטציה עסקית וטכנולוגית, אך המשרד יציע מגוון רחב של שירותים משפטיים. בחרנו לשבת במתחם WeWork בפארק ההיי – טק. זו אולי נראית בחירה לא שגרתית למשרד עורכי דין גדול, אבל רצינו להיות קרובים לאנשים, קרובים לרעיונות וקרובים לעשייה היומיומית. אנחנו שמחים מאוד על פתיחת השלוחה בבאר שבע ומקווים לשיתופי פעולה מוצלחים”.

נראה שהמעבר של “FBC” לבאר שבע ובפרט לפארק ההיי-טק הוא חלק מגל של משרדי עורכי דין וחברות גדולות המבקשות דריסת הרגל בנגב. לפני כשנתיים היה זה משרד עורכי הדין “טולצ’ינסקי ושות'” שפתח שלוחה בעיר ומעסיק תושבים מהאזור. את השלוחה הדרומית המלווה בין השאר מיזמים טכנולוגיים שונים בפארק ומציעה ייעוץ משפטי גם לאזרחים, מנהל בחצי השנה האחרונה עו”ד אסף אבידן, תושב מיתר.

לדברי עו”ד אסף אבידן “יש פה אוכלוסייה חזקה ואיכותית. מבחינתנו זה היה אך טבעי לפתח פעילות פה בנגב. הגישה של המשרד היא לא ‘לעשות סיבוב’ על הדרום, אלא להעצים ולפתח את תושבי הדרום. כל עובדי המשרד כאן הם תושבי הדרום והמטרה המוצהרת היא לפתח ולהגדיל את נפח הפעילות המקומית וכך לגייס עוד עובדים למשרד. אני בעצמי תושב הדרום וגאה להוביל את המשרד פה בבאר-שבע”.

 

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה