‘בונים על הבר’

מרכז הבניה הישראלי יפגיש בין מומחים בענף הבנייה לבין משפחות שבונות את ביתן בדרום בערב מרתק אותו יובילו אנשי המקצוע המובילים בתחום הבנייה באזור הדרום, חברי נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי, יקיימו הרצאות מרתקות, פאנל מקצועי ופגישות אישיות ב- Giggsi Sport Bar בבאר שבע במסגרת האירוע הייחודי – ‘בונים על הבר’.   יום שני (20.11), החל מהשעה 17:30 ועד השעה 19:30. להרשמה לאירוע ולפרטים נוספים בטלפון – 0799100104, הכניסה חופשית!

ביום שני (20.11) יקיים מרכז הבנייה הישראלי אירוע מיוחד לעשרות משפחות שבונות את ביתן בדרום הארץ – ‘בונים על הבר’, ב – Giggsi Sport Bar בבאר שבע. מדובר באירוע ייחודי שיפגיש בין המשתתפים בו, משפחות שבונות את ביתן באזור הדרום, לבין נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי בדרום שמורכבת ממיטב האדריכלים, המפקחים, המהנדסים, הקבלנים ושאר אנשי המקצוע, שיקיימו עמם פגישות אישיות ויעניקו להם טיפים ועצות שיסייעו להם לחסוך בכסף ומשאבים במהלך בניית ביתם.

מדובר באירוע ייחודי, מכיוון שלצד ההנאה מבילוי פנאי בבר, הוא מאפשר למשתתפים בו להרחיב את הידע שלהם לקראת בניית ביתם באמצעות הרצאות ‘בגובה העיניים’. האירוע יחל בדברי פתיחה של מנהלת נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי במרחב הדרום, נטע שרעבי, כשלאחר מכן תתקיים הרצאה שתספק טיפים לבונים כיצד לשמור על תקציב הבנייה ועל איכות הבנייה. בחלקו האחרון של הערב יתקיים פאנל עם בעלי מקצוע, חברי הנבחרת, במהלכו יוענקו כלים וטיפים להתמודד עם הליכי התכנון והבנייה הפרטית ותינתן האפשרות להעלות בפניהם שאלות.

בין המומחים שיקחו חלק באירוע וישתפו את הנוכחים בניסיונם – האדריכלית ויקטוריה גוטמן, .M.Sc., M.Arch,  המהנדס גיל עזריה, בעלי חברת ‘אפיק בנייה מתקדמת בע”מ’, אפיק סרויה, מפקח הבנייה עמית מהרבני, האדריכלית אינקה אולבסקי והאדריכלים עדי שילמן ועומרי ברנד מ’שילמן ברנד אדריכלות ועיצוב פנים’, כולם חברי נבחרת המומחים, ה-TOP 10  של מרכז הבנייה הישראלי באזור הדרום.

יו”ר מרכז הבנייה הישראלי, ערן רולס: “אני שמח להזמין את תושבי האזור להשתתף במפגש ‘בונים על הבר’ שנקיים בבאר שבע. מדובר במפגש ייחודי ומרתק עם אנשי המקצוע המובילים בתחום הבנייה באזור הדרום שבמהלכו ישוחחו עם הקהל על מגוון רחב של נושאים מעולם הבנייה הפרטית ויענו על שאלותיהם בתחום. בואו להכיר ולפגוש את נבחרת המומחים, ה-TOP10 , של אזור הדרום וללמוד מהם על כיצד לבנות את ביתם בתבונה תוך חיסכון בכסף ובמשאבים”.

לפרטים והרשמה לאירוע ניתן להתקשר לטלפון שמספרו – 0799100104

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה