מה מציעה לכם חברת שירותי רפואה?

מתכוונים לפנות לחברת שירותי רפואה? לפני תחילת ההתקשרות כדאי שתכירו את השירותים המקיפים שיש לחברות אלו להציע, ותבינו כיצד לוודא שמדובר בחברה רצינית. חברת אלדור שירותי רפואה, היא דוגמא לאחת שכזו

תחום שירותי רפואה הינו ענף רחב ידיים המספק פתרונות מגוונים לקהלים פרטיים, מוסדיים, ציבוריים ועסקיים. שירותים אלו כוללים למשל ייבוא ושיווק של מוצרי רפואה, החל בעזרה ראשונה ועד לציוד סיעודי ושיקומי. לא אחת חברות אלו גם מספקות שירותי רפואה שונים, שהעיקריים שבהם הינם אבטחה רפואית וקורסי עזרה ראשונה והחייאה. לכן, גם אם אתם נדרשים רק לשירות או למוצר רפואי ספציפי, כדאי לבחור מראש בחברה מומלצת כדוגמת אלדור שירותי רפואה ואבטחה בע”מ, המספקת קשת רחבה של מוצרים ושירותים תחת קורת גג אחת.

הדרכות וקורסי עזרה ראשונה והחייאה

היעילות של חברה המספקת גם ציוד לעזרה ראשונה וגם הדרכות מקצועיות, מובנת מאיליה. יחד עם זאת, יש לוודא כי קורסי העזרה הראשונה וההחייאה מאושרים על ידי משרד הבריאות והחינוך, וכן את היותם מוכרים כגמול השתלמות. בנוסף, עדיף לבחור בחברה המספקת קורסים מגוונים בהיקפים משתנים שמותאמים לצרכי כל לקוח ומסגרת, כגון מפעלים, מוסדות ממשל וחינוך, רשויות מקומיות ומוסדות סיעוד, או לקוחות פרטיים. חשוב שצוות ההדרכה יהיה בעל הכשרה רלוונטית, מנוסה ובעל ידע מקצועי והדרכתי רב, שהמחשתו מסתייעת באמצעים מתודיים מתקדמים החל מבובות החייאה ועד למצגות וסרטונים.

שירותי אבטחה רפואית

שירות נוסף המסופק על ידי חברות מובילות בתחום קשור באבטחה רפואית, המיועדת בין היתר עבור טיולים, אירועים ומפעלים. גם כאן יש להקפיד שהשירותים המסופקים מבוצעים בהתאם להנחיות ולתקנות של רשויות רלוונטיות, הכוללות את משרד הפנים, משרד המשפטים, משרד החינוך ומשטרת ישראל. זכרו ששירותי אבטחה רפואית מורכבים מחובשים, רופאים, מגישי עזרה ראשונה, מאבטחים חמושים וכן אמבולנס וכל ציוד נלווה נדרש, כולל יצירת ערכות עזרה מותאמות לתקנים ולצרכי הלקוח.

ייבוא ושיווק ציוד רפואי

העיסוק המרכזי של מרבית חברות שירותי הרפואה הינו ייבוא ושיווק של מוצרי רפואה שונים. מדובר במוצרים נדרשים למרפאות ולמגוון צרכים של קהלים ומגזרים נוספים במשק. בעת בחירת החברה יש לבחון את איכות מוצריה ואת היותם מתקדמים, אמינים וחדשניים, ותורמים להצלחתו של הטיפול הרפואי. אספקתו של המכשור כפי שיודגם להלן צריכה לכלול גם הכוונה וייעוץ לבחירה נכונה, והדרכות לשימוש יעיל במוצר:
• ציוד עזרה ראשונה והחייאה – לרבות ארונות, תרמילים וערכות עזרה ראשונה, ציוד החייאה וציוד המסופק בתפזורת.
• ציוד שיקומי וסיעודי – כגון אבזרי תנועה, מקלות הליכה, קביים, כסאות גלגלים, כסאות רחצה, ריהוט ומכשור סיעודי, אבזרי בטיחות וציוד העברה כמו מנופים וערסלים.
• אורתופדיה ופיזיותרפיה – תחבושות, חגורות ומגנים, ואבזרים לתנועה ולריפוי בעיסוק.
• ציוד לרפואה משלימה- כדוגמת כיסאות ומיטות טיפולים, ואבזרי טיפול כמו מוקסות, כוסות רוח ומחטים.

למי מוצעים שירותי רפואה

שירותים רפואיים כמו אלו המוצעים על ידי חברת אלדור מתאימים לקשת רחבה של גופים וגורמים. על לקוחות החברה נמנים מוסדות חינוך, גופי שלטון מקומיים, משרדי ממשלה בדגש על משרד הביטחון ומשרד הבריאות, מוסדות סיעוד, מרפאות, וכן עמותות, חברות וארגונים מתחומים שונים, וכמובן גם לקוחות פרטיים.

הכתבה נכתבה בחסות : אלדור שירותי רפואה

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה