ענקית הסייבר פתחה רשמית את המטה שלה בפארק הטכנולוגיות.

החברה ששוויה צמח ב1000% מכתירה מחדש את באר שבע כמעצמת הייטק!

ענקית הסייבר, מורפיסק, החברה מובילה בהגנה בשיטת המטרות הנעות, הודיעה על  שפתחה רשמית את מטה החברה החדש שלה במרכז החדשנות לטכנולוגיות אבטחת סייבר המוביל בישראל, פארק הטכנולוגיות המתקדמות גב-ים נגב.

הפארק הוא שיתוף פעולה ציבורי פרטי בין אוניברסיטת בן גוריון, עיריית באר שבע ומפתחת הנדלן KUD International. הוא מפגיש אקדמיה, מחקר מתקדם, שלטון מקומי, יזמות עסקית ואת תעשיית הטכנולוגיה הגלובלית.

מנכ”ל מורפיסק רונן יהושע מסר כי: “המעבר הזה הוא ציון דרך גדול עבור מורפיסק והעובדים, הלקוחות והשותפים שלה, שירוויחו כולם מההזדמנויות שמביא ביתינו החדש. הביקוש העצום לפלטפורמת מניעת האיום בנקודות קצה שלנו האיצה את צמיחת החברה מבחינת הכנסות ומספר עובדים”,

יהושע מוסיף כי:  “המטה החדש נותן לנו את המקום הפיזי לתמוך בהמשך צמיחה וחדשנות, ונמצא במקום אסטרטגי ליד מאגר מצוין של כישרונות אבטחת סייבר ובשכנות לאוניברסיטת בן גוריון ולקמפוס הטכנולוגי החדש של צה”ל”.

בדרך למעלה.

מורפיסק החלה לפעול ביולי 2014, בחממת הסייבר של JVP בבאר שבע ושם שוכן כיום המטה שלה. לצידו, מפעילה החברה משרדים גם בבוסטון והיא מעסיקה 45 עובדים. סבב הגיוס הראשון שלה הושלם ב-2015 ועד כה גייסה 20 מיליון דולר. מורפיסק החלה את המכירות באמצע 2016 וכיום יש לה לקוחות בארץ, בארה”ב, באירופה ובהונג קונג. היא הפגינה צמיחה מתמשכת ומשמעותית: מאז 2017 צמחו מכירותיה ב-1,000%.

מתחילת 2018, מספר העובדים של החברה גדל ביותר מ-30% והוא צפוי להמשיך בקצב מואץ. רק בחודש שעבר, החברה הודיעה שהתקינה את פלטפורמת מניעת האיום בנקודות קצה שלה ביותר ממיליון נקודות קצה בכל העולם, אחרי פחות משנתיים בשוק.

המטה החדש מתוכנן להכיל את הצמיחה המהירה של החברה, תוך השארת הצרכים של העובדים בראש סולם העדיפויות. המשרדים החדשים הם תמהיל של שטחי עבודה אישיים, קבוצתיים ואופן ספייס שמעודדים חדשנות ועבודה משותפת, וגם תומכים בסגנונות עבודה שונים. בהתייחסות למיקום המדברי של המטה, לחדרים יש שמות כמו נגב, אואזיס ואפילו קאמל. פונקציות אחרות כוללות שטחי ישיבה לא פורמליים, מרפסת פתוחה גדולה וקירות המכוסים בציטוטים מעוררי השראה שתרמו חברי הצוות של מורפיסק. “המקום הזה שייך לכולם במורפיסק, וברצוננו להבטיח שהסביבה משקפת את זה”, אמר יהושע.

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה