מיזם ספורטיבי

בשבוע האחרון נהנו ילדי המועדוניות בבאר שבע משבוע ספורטיבי שארגנו מתנדבי חברת כיל. במהלך השבוע קיבלו ילדי חוג הכדורגל שמפעילה החברה ציוד ספורט מתנת כיל בטקס מרגש. בהמשך השבוע נהנו בנות ובני המועדוניות מיום ספורט כדורסל שהפעילו שחקני הנוער של הפועל באר שבע בכדורסל.

 שבוע עמוס עבר על ילדי המועדוניות בבאר שבע. עובדי כיל המתנדבים באופן קבוע במועדוניות בעיר קיימו ביום שלישי האחרון טקס קבלת ציוד כדורגל לשלושים ילדי החוג בהנהלת אלי חמראוי, מפעיל במתקני הייצור של כיל. בנוסף ביום ראשון האחרון קיימו ילדי המועדוניות ומעון אביטן בבאר שבע אימון כדורסל עם מחלקת הנוער של הפועל באר שבע בכדורסל. את האירוע ארגנה אירנה דוידוב, עובדת בשרשרת האספקה של כיל המתנדבת כמובילה של בית חם לנערות.

 “זו השנה השלישית בה אנו מפעילים את חוג הכדורגל לילדי המועדוניות” סיפר אלי חמראוי, עובד כיל. “פעם בשבוע אנו נפגשים במגרש בנאות לון שקיבלנו מחברת כיוונים והעירייה ומעבירים שם אימוני כדורגל לבנות ובני המועדוניות”. ביום שלישי האחרון כאמור קיבלו הילדים המשתתפים בחוג תיק אימון חדש ובו נעלי כדורגל, מגנים, בקבוק מים, חליפה קצרה וחליפה ארוכה מתנת כיל. “הילדים התרגשו לקבל את הציוד מכיל” ציין חמראוי ולסיכום אף הזמין עובדים נוספים לקחת חלק בפעילות: “האימונים יתקיימו במהלך השנה מדי יום שלישי ואני ממליץ לעובדים נוספים בכיל להגיע לראות, להתרשם ולהתנדב עם הילדים  – אנו צריכים כמה שיותר מאמנים”.

ניצן משה, סמנכ”ל בכיר לתפעול גלובלי, כיל מוצרים תעשייתיים שהשתתף בטקס חלוקת הציוד שיתף בתחושותיו:   “היה מרגש לראות את האור בעיניים של הילדים  כאשר קיבלו את התיק אך לא פחות מרגש לראות את ההתלהבות של המתנדבים שהעניקו אותו. בנוסף,  התרשמתי מאוד מהמסירות ומההתמדה  של המתנדבים ומהאופן המקצועי שבו הם מעבירים את האימונים”.

 ביום ראשון האחרון הגיעו כמאה בנות ובנים משמונה מועדוניות שונות בבאר שבע לבית הספר הטכני של חיל האוויר בעיר ליום ספורט כדורסל עם מחלקת הנוער של הפועל באר שבע בכדורסל. את האירוע אירגנה אירנה דוידוב, עובדת כיל: “הנערים השחקנים הדריכו את ילדי המועדוניות ואימנו אותם בכדורסל. לאחר מכן סיימנו את היום במשחק ידידותי. אנו מתנדבים עם הילדים כדי להעשיר את עולמם וללמד אותם ערכים דרך פעילויות שונות וחינוכיות. המטרה היא להראות להם שיש עולם אחר, שאפשר להתנהג אחרת ותמיד אפשר לנסות להיות טובים יותר”.

 ארז קמה, מנהל קשרי קהילה כיל, ציין: “בין הפעילויות השונות של עובדי כיל עם המועדוניות בבאר שבע אנו מקפידים גם על פעילות ספורטיבית בריאה ומבורכת. הילדים מוציאים המון אנרגיה, לומדים על ערכים חשובים דרך הספורט וכמובן על אורח חיים בריא. כיל גאה לקחת חלק בפעילויות ושמחה לרכוש את הציוד ההכרחי לילדי חוג הכדורגל כפי שנהוג במועדוני הספורט הטובים ביותר”.

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה