מדע בזמן

שרונה תל אביב בשיתוף מנהל קהילה, תרבות וספורט של עיריית תל אביב- יפו מארחים את פסטיבל המדע הגדול מסוגו באזור המרכז של פארק קרסו למדע- מוזיאון המדע בב”ש. פסטיבל מדע בזמן – מסע מרתק לכל המשפחה אל המדע של כל הזמנים יתקיים במשך 3 ימים 25-27 בספטמבר בשרונה תל אביב והכניסה – בחינם!

שרונה תל אביב בשיתוף מרכז ביכורי העתים, מנהל קהילה ואגף מרכז ומרחב מזרח ממשיכה להוביל את הפעילויות האיכותיות, המרתקות והחווייתיות לילדים ולכל המשפחה: לראשונה יתארח בשרונה בחול המועד סוכות פסטיבל המדע הגדול ביותר באזור המרכז – בשיתוף פארק קרסו למדע- מוזיאון המדע בבאר שבע שמביא איתו את החידושים, הניסויים והפעילויות הבולטות מתערוכות המדע המובילות.

במסגרת הפסטיבל כלל הרחבות בשרונה יהפכו למתחמי משחק ויצירה ענקיים, מתחמי פעילויות וסדנאות יצירה מתקופת האבן ועד עידן הקרח. ואלה רק על קצה המזלג שלל הפעילויות שמחכות למבלים בפסטיבל המדע בשרונה. כמו כן, המשתתפים בפסטיבל ייהנו מהטבה ייחודית לרכישת כרטיס כניסה לפארק קרסו למדע ההטבה תהא 20% הנחה ברכישת כרטיס כניסה לתערוכת “הממותה האחרונה – מסע מרתק לעידן הקרח”

שרונה תל אביב מארחת את הפסטיבל שמגיע מבירת הנגב באר שבע בתאריכים 25.9-27.9 ימים ג’ עד ה’ מהשעה 11:00 בבוקר ועד 14:00 ומ-16:00 עד 19:00.

מתחמי הפעילות של פסטיבל מדע בזמן ברחבות השונות בשרונה:

  1. מעבדת קסמים – ניסויים מדעיים בצבעים, תמיסות, חומצות וסליים.
  2. סדנאות מדעיות – הצפרדע הקופצת – סדנה להכנת צפרדע קופצת. מקרטון או תוכי עקרונות מדעיים מדליקים- מתאימה לכל גיל!
  3. מדע מרתק לעידן הקרח – הילדים ילמדו לצרף, לחבר ולאתר את שלד המאובנים וללמוד על החיות הנכחדות.
  4. מדע במטבח – בישול מולקולרי עתידני – סדנה לכל המשפחה המשלבת מדע וקולינריה, הילדים לומדים כיצד להכין קוויאר פטל משגע.
  5. מתחם סליים – הילדים ייהנו מהכנת סליים צבעוני ומנצנץ במיוחד.

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה