ללמוד לתכנת על כוס בירה

משרדי וויקס. צילום: אלן טזזקין

מרכז הפיתוח של Wix באר שבע יערוך מחר, רביעי, בפאב ה”רכבת צפון” בבאר שבע ערב הרצאות מיוחד המוקדש כולו לשפת התכנות המרכזית בעולם JavaScript. מיטב המפתחים של החברה יסבירו כיצד ניתן לבנות בקלות אפליקציות בעולמות ה- Web וה Native Mobile. אתם מוזמנים להגיע ללא צורך בהרשמה או ניסיון קודם

לפני כשנה פתחה החברה את מרכז הפיתוח שלה בפארק ההייטק גב ים נגב בבאר שבע. ביום רביעי הקרוב, 25.5 בשעה 19:30, תקיים החברה בפאב “רכבת צפון” בבאר שבע, ערב מיוחד שיכלול הרצאות של שני ממפתחים מובילים מהחברה, בוריס לטבינסקי ולידן חיפי. השניים  יסבירו כיצד ניתן לגשת ולשלוט בשפת ה- JavaScript , ומהי ה- React Native ההבטחה הבאה של עולם המובייל.

בחלקו הראשון של הערב, יסביר בוריס לטבינסקי על שפת התכנות JavaScript.  לאחר שנים רבות שנחשבה ל”אנדרדוג” של עולם הפיתוח, הפכה  JavaScript בשנים האחרונות לשפה המרכזית בעולם שפות התכנות, הנערצת על ידי מתכנתים רבים. בוריס לטבינסקי, העוסק בפיתוח תוכנה וכתיבת קוד מגיל 16, ילמד כיצד לגשת לשפה זו, ואפילו לשלוט בה.

משרדי וויקס. צילום: אלן טזזקין
משרדי וויקס. צילום: אלן טזזקין

בוריס הוא בעל ניסיון רב בפיתוח מובייל, מערכות צד ושרת, בעברו עבד בחברות רבות החל מסטארט אפים ועד לתאגידי ענק. בארבע השנים האחרונות הוא מתמחה בפיתוח צד לקוח. בוריס דוגל בכתיבת קוד איכותי וקל המעניק מוצר איכותי וחווית שימוש מרבית. ההרצאה של בוריס לטבינסקי JavaScript – From Undefined to Undisputed  תתחיל בשעה 19:30.

בהמשך  ירצה המפתח לידן חיפי על טכנולוגיות ה- Web החדשות בעולמות ה- Mobile בהם React Native, דרך חדשה ומבטיחה לבניית אפליקציות Cross Platform, המספקות ביצועים וחווית Native באמצעות JavaScript. בעזרת React Native ניתן לבנות אפליקציית מובייל שנראית ומגיבה טוב   והכל בטכנולוגיה אחת ובזמן קצר. לידן חיפי הוא מפתח בעל ניסיון של 10 שנים בכתיבת קוד במגוון רחב של טכנולוגיות, ובייעוץ לחברות שונות.

מאז השקת ה React Native היה לידן מעורב בפיתוח אפליקציית ה-Mobile של Wix בטכנולוגיה זו, ואף כתב ספריה בקוד פתוח לתמיכה משופרת ב -Push Notifications שזכתה לשימוש נרחב בקהילת המפתחים. ההרצאה של לידן חיפי React Native – Bringing modern web techniques to mobile  תתחיל בשעה 20:30.

הקישור לאיבנט בפייסבוק:

https://www.facebook.com/events/1726267450995017/

 

Wix.com הינה הפלטפורמה המובילה לפיתוח נוכחות מקצועית באינטרנט, עם למעלה מ- 85 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם. Wix מתבססת על התפיסה כי רשת האינטרנט צריכה להיות נגישה לכל, לא רק כצרכני תוכן פאסיביים אלא גם כיצרני ותורמי תוכן. באמצעות שירותים חינמיים, כמו גם שירותים נוספים למנויי פרימיום, מאפשרת Wix למיליוני עסקים, ארגונים, אנשי מקצוע ואנשים פרטיים ליצור ולנהל נוכחות מקצועית ודינמית ברשת. מטה חברת Wix ממוקם בתל-אביב ולחברה סניפים נוספים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, מיאמי, וילנה, דנייפרופטרובסק ובאר שבע.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה