זורקים לסל במגרש החדש עם שחקן העבר שמעון אמסלם

בטקס חגיגי בנוכחות תלמידים, שחקני כדורסל, הורים, בכירים ממשרד התרבות והספורט ושחקן העבר שמעון אמסלם, נחנך בשבוע שעבר אולם הספורט החדש של מיתר. האולם הממוקם בצמוד לתיכון החדש ומצויד באביזרי ספורט, כולל אולמות אימון וחדרי פעילויות שונים.

בטקס שהתקיים בשבוע שעבר נחנך אולם הספורט החדש של המועצה המקומית מיתר. האולם החדש הוקם בסמוך לתיכון החדש שנבנה בימיםאלו. במהלך הטקס קבע רב הישוב, הרב משה ביגל, מזוזה בכניסה לאולם יחד עם ראש המועצה אבנר בן גרא.

בן גרא בירך את הנוכחים, ביניהם גם ילדים שהגיעו לאימון ראשון באולם החדש: “אולם הספורט המפואר הזה לא ממוקם כאן במקרה. הוא יהיה חלק מקריית הספורט שתקדם את כל באי מיתר בעתיד. כאן יוקמו גם מגרשי הכדורגל והקט רגל, מגרשי הטניס ותחומי ספורט נוספים. המיקום גם סמוך לתיכון כדי שישמש מגרש הבית של תלמידי התיכון שלנו שיזכו לתנאים הטובים ביותר האפשריים היום”.

בן גרא הודה לכל השותפים שסייעו בהקמת אולם הספורט ובראשם לשרת התרבות והספורט מירי רגב ומי שייצג אותה בטקס, דניאלארץ-קדושה. הוא הודה גם לרכזת הספורט במועצה סימה בכר ולשחקן העבר המיתולוגי שמעון אמסלם, המרכז במשרד נגב גליל את פרויקט “נגב סל”, שהגיע לפתיחה החגיגית.

דניאל ארץ-קדושה הודה לתושבי מיתר ולעומד בראשם ואמר כי “מיתר משתדרגת באחרונה לא רק במגורים ובתרבות אלא גם בכל הקשור לתחומי הספורט. אולם הכדורסל החדש הוא הסנונית המבשרת את מה שעוד צפוי להיבנות במיתר בשנים הקרובות בתחום הספורט”.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה