הועידה לבנייה פרטית לתושבי הדרום

מרכז הבנייה הישראלי יקיים ועידה מיוחדת עבור משפחות מכל רחבי הדרום, אשר בונות ומשפצות את ביתן, בדיזיין פלוס, מתחם החנויות לעיצוב הבית הגדול בדרום.

במסגרת האירוע יתקיימו הרצאות מקצועיות, פאנלים מיוחדים בנושאים הבוערים בתחום הבנייה הפרטית בהשתתפות חברי נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי בדרום, מרכז ייעוץ מקצועי, מפגשים אישיים עם אנשי הנבחרת , תעשיות הבנייה ועוד, והטבות מיוחדות בחנויות המתחם

יום שלישי (13.2), בין השעות 14:00 – 23:00,  בדיזיין פלוס, רחוב דרך חברון 48 בבאר שבע – הכניסה חופשית והחניה חינם

ביום שלישי (13.2), בין השעות 14:00 – 23:00, יקיים מרכז הבנייה הישראלי את האירוע החם של החורף בתחום הבנייה הפרטית הועידה לבנייה פרטית לתושבי הדרום. מדובר באירוע פתוח ומיוחד למשפחות שבונות את ביתן בכל רחבי הדרום, בדיזיין פלוס באר שבע, מתחם המשלב מגוון פתרונות לבנייה, שיפוץ, עיצוב והלבשת בתים, חנויות ומותגים מובילים בתחום העיצוב לבית.

יו”ר מרכז הבנייה הישראלי, המוסד המוביל את מגמות ענף הבניה, ערן רולס: “20% מצמודי הקרקע הנבנים בישראל נבנים במחוז הדרום. אין סיבה שקהל הבונים יצטרכו לשאת בעלויות רבות ומיותרות כאשר הם ניגשים לפרויקט חייהם. לכן, אנו במרכז הבנייה הישראלי גאים להוביל את שינוי התפיסה והשיח בענף. אני שמח להזמין את תושבי האזור להשתתף בוועידה לבנייה פרטית שנקיים עבור תושבי הדרום מאשקלון ועד ירוחם. בואו לפגוש את אנשי המקצוע המובילים בתחום הבנייה באזור הדרום, לשמוע הרצאות חשובות במגוון רחב של נושאים מעולם הבנייה הפרטית וללמוד מהם על כיצד לבנות את ביתם בתבונה תוך חיסכון בכסף ובמשאבים”.

מנכ”לית מתחם דיזיין פלוס, אודליה חונן: “אנו שמחים לארח את וועידת הבנייה של מרכז הבנייה הישראלי במתחם העיצוב דיזיין פלוס בבאר שבע. הוועידה המקצועית תביא לתושבי הדרום תוכן רלוונטי וחשוב לבנייה יעילה ולתמיכה מקצועית בשלבי התכנון והבנייה, אנשי מקצוע מובילים של נבחרת מרכז הבנייה, ואת פתרונות הבנייה, השיפוץ ועיצוב הבית הן באמצעות מותגי העיצוב המובילים הנמצאים בדיזיין פלוס. אנו מברכים על כך ומזמינים את כל הבונים בדרום להגיע ולהשתתף בוועידה.”

הועידה תתקיים בהנחייתה של מנהלת מרחב הדרום בתחום הבנייה הפרטית מטעם מרכז הבנייה הישראלי, נטע שרעבי. באירוע ייקחו בו חלק טובי האדריכלים, המפקחים, המהנדסים והקבלנים, חברי נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי באזור הדרום.

מומלץ למשתתפים להגיע עם תכניות הבנייה בכדי לקבל ייעוץ מתאים מהמומחים במהלך הפגישות האישיות.   

* מרכז המבקרים הייחודי של מרכז הבנייה הישראלי ממוקם באצטדיון החדש נתניה שער 23A קומה 1 – הכניסה חופשית

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה