לכבוד ט”ו באב: סיפורי השדכנית מבאר שבע

הראלה ישי, שדכנית מקצועית העוסקת בתחום בעשרים וחמש השנים האחרונות, לא מפסיקה לפתח את העסק ולאחרונה סיימה קורס בשיווק דיגיטלי במעוף, הזרוע הביצועית של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. לכבוד חג האהבה, ט"ו באב, מספרת הראלה על הסיפורים המוצלחים ביותר שלה.

àøàìä éùé 16.01.2012

חברת השידוכים “דו-לב שידוכים” שהוקמה בשנת 1992 על ידי השדכנית הראלה ישי, אחראית על מספר לא מבוטל של זוגות בעשרים וחמש שנות קיומה. לאחרונה סיימה הראלה את קורס ‘ישראל דיגיטלית’ במעוף סניף באר שבע, הזרוע הביצועית של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, והעלתה לאוויר את אתר החברה החדש שלה. לכבוד העלאת האתר וכמובן חג האהבה, בחרה ישי לספר על מקרים ספציפיים מהקריירה כדי להראות שאסור לוותר על חיפוש אהבה.

ישי, תושבת באר שבע, הקימה את העסק לשידוכים מתוך אמונה במציאת שותף לחיים למחפשים ולאלה שהחליטו מעט לוותר על מציאת ה-“אחת” או ה-“אחד”. כך לדוגמא סיפרה הראלה על אישה בת 25 שמגיל צעיר ידעה שתלך לשדכנית: “הגיעה אלינו בחורה צעירה שבמשך שנים גזרה את הפרסומות שלנו מהעיתונים וידעה שאני אהיה זו שאחתן אותה. כשהיא הגיעה אלינו הייתה מלאת אופטימיות שאני אוכל למצוא לה את ה’אביר על הסוס הלבן’ אך אף אחד במשרד לא תיאר כמה מהר זה יקרה. בדייט הראשון לא היו פרפרים בבטן ,אבל השיחה קלחה והיא החליטה לתת צ’אנס לפגישות נוספות. משם הקשר הפך לאהבה ענקית שהובילה לאחרונה אף לחתונה מאושרת”.

סיפור נוסף של הראלה עוסק בצד השני של האהבה, על אדם שכבר ויתר על מציאת בת זוג: “הגיע אלינו למשרד גרוש הייטקיסט בכיר מאוד שנכווה קשות ממערכת היחסים הקודמת שלו והגיע אלי לא רק עם המון סקפטיות ,אלא גם עם ‘רשימת מכולת’ באורך הגלות” סיפרה הראלה. “כשהתחלתי לשדך לו נשים איכותיות מהמאגר שלי ,הוא פסל כל אחת מהן בהרף עין בגלל דברים שנראו לי כזוטות.

“הבהרתי לו באופן חד משמעי שעל אהבה אין להתפשר, אך במקביל הדגשתי שצריך לפתוח את הראש ולתת צ’אנס גם למי שלא תואם באופן מלא לרשימת הדרישות שלו. מאותו רגע חל בו מהפך ,והצלחנו להתאים לו שידוך שהפכה לאהבה ענקית כעבור זמן קצר”.

 

הראלה ישי, העומדת בראש החברה, בחרה להקדיש את חייה לקרוב לבבות ויחד עם הצוות שלה, מסייעת לרבים למצוא אהבה. “כדי להיות הטובים ביותר בתחום ובמטרה להציע ללקוחותינו שירות טוב יותר, פנינו למעוף באר שבע, הזרוע הביצועית של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, וקיבלנו מהם ליווי וכלים לשיפור העסק. בעזרת יועצים מוכשרים של מעוף הצלחנו לפרוח אף יותר והצלחות העסק עלו בשלושים אחוזים. אני והצוות שלי עושים הכל במטרה לאפשר לרווקים ורווקות רבים למצוא את אהבת חייהם”.

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה