חג יפה כל כך

חג החנוכה זו הזדמנות מצוינת לבלות עם בני המשפחה והחברים הקרובים, ומה יותר טוב מלעשות את זה עם סרט מצוין בקולנוע ועל הדרך לסובב סביבון ענק ולזכות בפרסים שווים?

 בחג החנוכה, רשת בתי הקולנוע "יס פלאנט" ממשיכה במסורת חגיגת סביבון הפרסים. הקהל שיגיע למתחם בתי הקולנוע יס פלאנט  לא יפספס את הסביבון הענק וכל מי שיגיע  לסרט יוכל לסובב אותו ולזכות בפרסים שווים – כל סיבוב זוכה!

בכל פאה של הסביבון פרס שונה בו ניתן לזכות: 1+1 על כרטיסים לסרט, הנחות על כרטיסים, הטבות במזנון ועוד. פעילות סביבון הפרסים תתקיים לכל אורך חג החנוכה:
14-20.12 ביס פלאנט, מתחם ישפרו פלאנט באר-שבע.

 המבקרים ביס פלאנט בחונכה יוכלו ליהנות מהסרטים הגדולים: "קוקו" , פרדיננד", "פלא", גבר גבר 2" והסרט החדש בסדרת מלחמת הכוכבים- "מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי" שיוקרן גם באולמות ה- 4DX וה-IMAX הבלעדיים ליס פלאנט.

במתחם ה- VIP של yes PLANET יוכלו המבקרים ליהנות גם בחג מתפריט החורף החדש הכולל מגוון מנות שף ממיטב התוצרת העונתית ומזנון קולנוע חופשי וללא הגבלה.

 מתקשים לקום מהספה עד שיתחיל הסרט? אל דאגה. במיוחד בשבילכם יזמה "יס פלאנט" את הסביבון הווירטואלי, אליו תוכלו להגיע דרך עמוד הפייסבוק של "יס פלאנט" ולזכות גם שם בפרסים שווים. ומי שרוצה עדיין מוזמן להגיע ולנסות את מזלו בסביבון הענק בקולנוע.

 אז למה אתם מחכים? תתחילו לסובב!

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה