בי"ס מבואות הנגב זכה בהצטיינות של משרד החינוך

מבואות הנגב" מבני שמעון נכנס לרשימת בתי הספר המצטיינים של משרד החינוך לשנת הלימודים החולפת. סיגל מורן ראש המועצה האזורית בני שמעון: "זו גאווה גדולה למועצה"

משרד החינוך פרסם אתמול את רשימת 285 בתי הספר התיכונים שהצטיינו בשנת הלימודים החולפת בתחום החברתי, הלימודי והערכי. בחירת התיכונים נעשתה על בסיס קריטריונים שונים בתחום הללו ובתי הספר הנבחרים אף זכו במענקים בשווי אלפי שקלים. בין בתי הספר המצטיינים נמצא גם בית הספר "מבואות הנגב" מהמועצה המקומית בני שמעון, הממוקם בקיבוץ שובל. בית הספר, בניהולו של אלי פרץ, מגדיר עצמו כבית ספר חושב ופועל תחת תפיסת הקשר בין אדם-חברה-וסביבה. בית הספר מעוניין להקנות לתלמידיו מודעות חברתית וסביבתית גבוהה, וכמו כן ליצור מודל איכותי לבוגריו.

סיגל מורן, ראש המועצה האזורית בני שמעון: ״בית הספר מבואות הנגב הוא חוד החנית בתחום החינוך בארץ, ועכשיו ניתן לראות זאת גם באופן רשמי. בניהול מוקפד ועוטף של אלי פרץ ובליווי של ראש אגף החינוך אמיר ברזילי, ממשיך בית הספר להתפתח וגורם נחת לכולנו. בי״ס מבואות הנגב מוכיח את העוצמה והחשיבות של חינוך סביבתי והדגשת הקשר ״אדם-חברה-סביבה״ על ידי למידה ואזרחות פעילה. זוהי גאווה גדולה למועצה. אני מוסרת את הערכתי הרבה לצוות בית הספר ואגף החינוך על עבודתם הנאמנה״

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה