מה שאפשר לעשות ביער

כחלק מתמיכת קק"ל בפריפריה, בשבת התקיים האירוע הראשון בפרויקט "יער של חוויות". מאות הורים וילדים הגיעו אתמול לפארק נחל גרר שרשרת ליהנות ממופעים, סדנאות יצירה אקולוגיות, ג'אגלינג ומופע מרכזי של האמנים עודד פז, ודורון וקטריקס. חכו לאירועים הבאים 

"יער של חוויות" הוא פרויקט שהוציאה קק"ל עבור תושבי הפריפריה במטרה להציע חלופה חינמית וערכית לפעילות בחופש הגדול. זהו היה האירוע הראשון בפרויקט ובשבועות הקרובים יתקיימו אירועים דומים במקומות נוספים בארץ.

המופע נפתח עם כוכב הילדים עודד פז שהופיע עם רקדניות במגוון שירים. לאחר מכן, עלו לבמה הצמד דורון וקטריקס שביצעו את הלהיטים המוכרים שלהם. במשך כל זמן האירוע התקיימו סדנאות יצירה אקולוגיות, הפעלות של מדריכי קק"ל ודוכני מזון ושתייה. הילדים וההורים שרו עם האמנים ונהנו משחקני פנטומימה שעברו בקהל.

באירוע השתתפו גם בכירי קק"ל, ביניהם לאה פדידה, מנהלת פרויקט "יער של חוויות", שמסרה בתגובה: יערות קק"ל הם זירה חינוכית, תרבותית ומשמעותית. זהו פרויקט משותף של הרשויות המקומיות השונות בארץ וקק"ל, ואנו מודים להם על שיתוף פעולה פורה המניב אירועים ערכיים לכל המשפחה.

עוד אמרה כי : "'יער של חוויות' הוא פתרון חברתי למעמסה הכלכלית של הקיץ עבור ההורים, והוא מאפשר חלופה חינמית, ערכית והכי חשוב – מהנה לכל המשפחה".

"קק"ל היא שותפה נאמנה ובזכותה אזרחי המועצה, ובכלל תושבי הדרום, מרוויחים ומקבלים תכנים חינוכיים ערכיים ומשמעותיים" אמר ראש המועצה האזורית שדות נגב תמיר עידאן, בנאומו בתחילת האירוע, והוסיף: " אני רוצה להודות לדני עטר, שבזכותו, ובזכות קק"ל, מרגישים חיזוק בפריפריה שבא לידי ביטוי בפרויקטים שונים כמו לדוגמא "יער של חוויות".

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה