האופרה בעיר

כחלק מציון חגיגות 100 שנים לכיבוש העיר באר שבע בידי חיילי האזנא"ק,  תתקיים באופן חד פעמי ההפקה המיוחדת בשיתוף של עיריית באר שבע וארגון JNF  אוסטרליה.

האופרה "נבוקו" מאת המלחין ג'וזפה ורדי, תועלה כאמור, במופע חד פעמי, שיתקיים לראשונה באמפי-פארק באר שבע ב-30/10 ב-18:30 , במסגרת החגיגות לציון 100 שנים לשחרורה של העיר בידי כוחות חיילי האזנא"ק – גייסות הצבא האוסטרלי והניו זילנדי, במלחמת העולם הראשונה.

האופרה תעלה בביצוע סולני האופרה הישראלית, מקהלת האופרה הישראלית ובליווי תזמורת האופרה – התזמורת הסימפונית ראשון לציון בניצוחו של סבסטיאנו רולי. האופרה בבימויה של יוליה פבזנר, תשלב תפאורה מיוחדת למיקום ותערך בליווי תלבושות מרהיבות. סיפור העלילה של האופרה "היהודית" של ורדי – נבוכדנצר ("נבוקו") מלך בבל, פולש עם חיילותיו אל בית המקדש, מעלה באש את ירושלים ומגלה את בני ישראל לבבל, שם שרה המקהלה את שירת העבדים המרגשת. זוהי גם ההצלחה הראשונה של ורדי.

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ': "אנחנו שמחים ונרגשים לקיים בפעם הראשונה מופע של האופרה הישראלית באמפי-פארק באר שבע. אירוע ייחודי זה מתקיים לציון 100 שנים לקרבות האנזא"ק. אני מודה לכל השותפים ומאחל לבאי המופע בילוי מהנה, מקורי ומעשיר".

חגיגות 100 שנים לשחרורה של באר שבע, תתקיימנה למחרת, ב-31 באוקטובר בחסות עיריית באר-שבע, חברת "כיוונים", משרד התרבות והספורט, משרד החוץ, משרד ראש הממשלה, JNF – אוסטרליה וקק"ל.

כרטיסים בקופת המשכן לאמנויות הבמה באר שבע בטלפון: 8557*  או באתר המשכן 

מחירים מסובסדים לכל המשפחה: 99 ₪- 79 ₪
אמפי פארק באר שבע יום ב' 30.10.17 בשעה 18:30

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה