תיאטרון באר שבע מציג:

עכשיו לקראת חנוכה , יש למשפחה ולילדים הזדמנות לבקר במחזה המקורי  – "מלכת השלג" שזכה השנה ב-2 פרסי הבמה לתיאטראות וב-9 מועמדויות. המחזה מבוסס על סיפורו הקלאסי של הנס כריסטיאן אנדרסן  ונכתב על ידי המחזאי  עידו ריקלין בבימויו של רפי ניב. ההצגה מלאת צבע תפאורה עשירה בפרטים, מוזיקה מקורית  לצד עברית רהוטה שאינה "מתיילדת", במחזה מלא הומור וחכמה לילדים ולמבוגרים.

לדברי הבמאי ניב: "אם תיאטרון מציג מראה אל מול פני הקהל, אז אני מבקש לאפשר לילד לראות את עצמו, לאפשר לו להאמין בעצמו ולא להרגיש לבד".

הסיפור מתאר את יחסי הכוחות בין הטוב לרע המשתקף גם בחיינו.  מלך השדים משקף במראה שלו את העולם מעוות. הטוב נראה בה רע, והיפה – מכוער. רסיס קטן מהמראה חודר לעין של קאי, הילד שגרדה אוהבת.

מאותו רגע, הכל נראה לו רע, מכוער ודוחה. רק מלכת השלג, הקרה והאכזרית, מוצאת חן בעיניו. קאי נעלם, וגרדה הקטנה יוצאת למצוא ולהציל אותו.  הצופים בהצגה חווים עם ״מלכת השלג״  את המסע המופלא של גרדה אל ארמון הקרח בקצה הצפון. בין גנים וארמונות, בקרב אצילים ושודדים, עם ציפורי בר ואיילי צפון – אין מקום רחוק מדי, ואין מכשול קשה מדי בדרכה של גרדה להשיב לעצמה את קאי, ולהחזיר לעולם את האמונה והאהבה המנצחת.

 

משך ההצגה: כ-70 דקות. בהשתתפות: לירון בן זקן | דור ברנס | אורן כהן | זוהר מידן | טלי קוניגסברג | ניצן רוטשילד | ז'ניה שרובה.

תפאורה – סבטלנה ברגר// תלבושות – יהודית אהרון//מוסיקה – אבישי אלקסנדר פיש// תנועה – גנאדי בבצקי

תאריך : 19/12 שעה 18:00 כתובת  רח' הרצל 12,באר שבע

מחיר כרטיס 60 ₪ – להזמנות קניה דרך תיאטרון באר שבע – 08-6266442

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה