דירות בוטיק

אביסרור משה ובניו, מציגה הזדמנות אחרונה לרכישת דירה בקו ראשון לאגם ובצמוד לפארק, העתידיים להיבנות באשקלון בפרויקט הבוטיק היוקרתי "אביסרור על המים"בבנייני הבוטיק של הפרויקט החדשני נותרו לשיווק דירות 4 ו- 5 חדרים ייחודיות ומפנקות בשילוב מרפסות בגדלים שונים של 18-25 מ"ר ומחסן פרטי לכל דירה וכן, מספר בודד של מיני פנטהאוזים במפרט טכני עשיר במיוחד

"אביסרור על המים", הנו פרויקט מגורים יוקרתי באשקלון היושב על האגם וכולל 92 יחידות דיור המתפרשות על פני 6 מבנים בני 5 קומות. פרויקט זה הנו מהחדשניים שנראו בעיר ומציג חווית מגורים איכותית למשפחות בסטנדרט גבוה במיוחד על אגם ובצמוד לפארק העתידיים להיבנות בעיר.

הדירות האחרונות אשר נותרו לשיווק בפרויקט היוקרה הנן דירות בנות 4 ו-5 חדרים, ומיני פנטהאוזים בבנייני הבוטיק  בני ה- 5 קומות. מפרטן הטכני של הדירות עשיר וכולל: ריצוף 60X60, תריסים חשמליים, אסלות תלויות, דלתות פנדור מדגם יוניק ב-3 גוונים לבחירה ועוד.

הנוף הנשקף מהדירות הנו של האגם, או של פארק מושקע ורחב היקף העתידיים להיבנות בעתיד הקרוב. מיקומו של הפרויקט אסטרטגי ואידיאלי למשפחות צעירות בשל קרבתו למוסדות החינוך הטובים ביותר בעיר.

יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק של אביסרור משה ובניו, מסר: "כחלק מפעילותה וחזונה של החברה אנו פועלים רבות לבחור את הלוקיישנים הטובים ביותר לבניית פרוייקטי מגורים הן מבחינת תכנון אדריכלי והן מבחינת קרבה למוסדות חינוך ציבור לרווחת לקוחותינו. אנו גאים בפרויקט זה אשר מציג סטנדרט שלא נראה כדוגמתו בעיר אשקלון ומהווה סיפור הצלחה מסחרר- הדיירים נהנים מפרטיות מוחלטת בשל הקפדה על בניית שתי דירות בקומה, מפרט טכני עשיר ומפנק ותחושה מרחבית בסטנדרטים בינלאומיים".

טווח המחירים לדירת 5 חדרים: החל מ- 1,590,000 ₪.

לפרטים נוספים: *5508

אתר האינטרנט: www.avisror.com

אודות החברה

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה