ליצור עולם פחות מזוהם

By IFCAR (Own work) [Public domain], via Wikimedia Commons

אדמה פתרונות לחקלאות נרתמת למאבק להפחתת זיהום אויר מכלי רכב ותחייב את ספקיה לעבור לכלי רכב "ירוקים" יותר

מנתונים שפרסם לאחרונה המשרד להגנת הסביבה עולה כי התחבורה היא המקור העיקרי לזיהום האוויר בריכוזי האוכלוסין ובמרכזי הערים.

במסגרת התכנית להפחתת זיהום מכלי רכב שיזם המשרד , החליטה חברת  אדמה פתרונות לחקלאות לצאת למהלך המחייב את כל ספקיה לעבור לרכבים מופחתי זיהום אוויר, העומדים בתקני יורו 4 ומעלה. מדי חודש נכנסים בשערי אתרי היצור של החברה כ-6,000 רכבים של חברות ההובלה והסעות העובדים. מעתה ואילך כניסת רכבים המוגדרים כמזהמים על ידי משרד להגנת הסביבה תיאסר על ידי אדמה.

לדברי דוד בן סימון, סמנכ"ל תפעול בחברה, "בשנים האחרונות השקענו כמיליארד שקל במפעלים שלנו בישראל, על מנת להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלנו ולעמוד בכל הסטנדרטים העולמיים המחמירים ביותר, וזאת על ידי אימוץ טכנולוגיות סביבתיות מתקדמות. המהלך שיזמנו כדי להעביר את הספקים שלנו לכלי רכב מופחתי זיהום הוא ביטוי נוסף למחויבות העמוקה שלנו לשמירה על איכות הסביבה".

ברוך ובר, מנהל מחוז דרום של המשרד להגנת הסביבה ברך על הצטרפותה של חברת אדמה למהלך הפחתת פליטות התחבורה ואמר כי הוא סבור כי היא תסייע בגיוס חברות ומפעלים נוספים בתעשייה הרואות חשיבות בשמירה על הסביבה בה הן פועלות.

 

אדמה פתרונות לחקלאות בע"מ הינה אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום הגנת הצומח. שאיפתה ליצור פשטות בחקלאות ומציעים לחקלאים פתרונות ושירותים יעילים אשר מקלים עליהם ומסייעים להם לצמוח. אדמה מחזיקה באחד מסלי המוצרים המקיפים והמגוונים בעולם, המציע מוצרים מבודלים ואיכותיים להגנת הצומח. כ- 4,900 עובדי אדמה מגיעים לחקלאים ביותר מ- 100 מדינות ברחבי העולם, ומספקים להם כלים להתמודד עם עשבים, מזיקים ונגעים, ולשפר את יבוליהם. למידע נוסף ניתן לבקר באתר www.adama.com

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה