עמית סגל ירצה על פוליטיקה בעידן הפייסבוק

הפרשן כוכב הפוליטי של חברת החדשות של ערוץ 2 יגיע ביום ב' 26/6 להרצאה במתחם 'ישפרו פלאנט' באר שבע כחלק מסדרת ההרצאות החדשה בשיתוף יס פלאנט. נוכחות בהרצאה תהיה בהחלט השקעה נכונה ואינטילגנטית של זמנכם

By Arik Sultan (אריק סולטן) (עמית סגל) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

בהרצאה יספר סגל כיצד מחברים את עידן הדיגיטל לחיים הפוליטיים, מה הקשר בן הכיס לקלפי ומה הקשר בן דור הפייסבוק והכנסת ה-20. סגל יעסוק בשאלות המעסיקות את כולנו ביניהן, מה גורם לנו לבחור למי להצביע ולמה הישראלים הם ציבור הבוחרים המשונה בעולם?

'ישפרו פלאנט', מתחם הבילוי, הבידור והתרבות של באר שבע בשיתוף פעולה ייחודי מסוגו עם רשת בתי הקולנוע 'יס פלאנט' מקיימים סדרת הרצאות עם מרצים מהשורה הראשונה. בהרצאות הבאות ישתתפו צופית גרנט ואיתי אנגל. סדרת ההרצאות מתקיימת בשיתוף פעולה מלא של הנהלת 'יס פלאנט' והנהלת 'ישפרו פלאנט', בכדי לאפשר לאורחי המתחם חווית בילוי שונה, מקורית ואיכותית בשעות הפנאי.

ההרצאה של עמית סגל תתקיים ביום שני, 26.06.17 באולם 'יס פלאנט', במתחם 'ישפרו פלאנט' באר שבע, בשעה 21:00 ובעלות של 35 ש"ח לכרטיס. ניתן לרכוש כרטיסים בקופות בתי הקולנוע של 'יס פלנט' (באתר האינטרנט http://www.yesplanet.co.il/lectures במחיר של 39 ש"ח), עד גמר המלאי.

צילום: אריק סולטן מתוך ויקיפדיה

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה