שיהיה בשעה טובה

בתחילת השבוע חגגו בחברת "משכן התכלת" את חנוכת החנות החדשה שנפתחה בבאר שבע. החנות החדשה מצטרפת לשני סניפים נוספים של הרשת בעיר ותציע מוצרי יודאיקה וקדושה. בטקס נכחו מנכ"ל החברה, שלמה אברהמי, הרב יורם כהן ואורחים נוספים. החנות החדשה ברחוב ז'בוטינסקי 9 בשכונת נווה זאב. 

 חברת משכן התכלת הבאר שבעית ציינה אתמול את פתיחת החנות השלישית בעיר בטקס קביעת מזוזה עם הרב יורם כהן. החנות החדשה מתפרסת על גודל של 65 מ"ר ומצטרפת לשתי חנויות נוספות בעיר – אחת בעיר העתיקה והשנייה חנות המפעל באזור התעשייה עמק שרה. סך הכל בארץ קיימות היום 26 חנויות משכן התכלת בפריסה ארצית.

 בדומה לשאר חנויות הרשת, הסניף החדש שנפתח מציע מגוון תשמישי קדושה ויודאיקה – טליתות בגדלים ודגמים שונים, תפילין מהודרות בהכשר הרה"ג ואזנר שליט"א, ושאר מוצרים כגון מזוזות, כוסות קידוש ומוצרים לחגים. בנוסף בקרוב החנות תציע גם שירות הטבעת שמות על סידורים במקום.

 הרב יורם כהן בירך את החברה ואיחל הצלחה רבה לחנות החדשה בנווה זאב: "אנו זוכים שנפתחת חנות תשמישי קדושה בשכונה. הדבר החשוב הוא שהכל תחת כותרת 'משכן התכלת', המפעל הגדול בישראל המייצר הכל כדת וכדין ועל פי חוקי ההלכה. היום נפוצה התופעה שאפשר לייבא הכל מסין. רהיטים וכלי בית מותר לייבא אך צדיקים ישמרו בהם מרכישת מוצרי קדושה וטליתות מסין. טלית שאינה מצמר, לפי רוב הפוסקים, אינה חייבת בציצית ולכן המברך עליה בירך ברכה לבטלה" סיכם הרב.

 הרב המשיך בדבריו לספר על פורים ועל חשיבות הטלית גם בסיפור מרדכי והמן הבא לידי ביטוי במשפט 'שושנת יעקב צהלה ושמחה בראותם יחד תכלת מרדכי'. "בזמן שראו את מרדכי והמן הולכים יחד, הבחין הקהל כי מרדכי על הסוס בבגדי המן בזכות פתיל  התכלת שהציץ מבגדיו" סיפר הרב כהן. "מסיבה זו מרגש במיוחד לחנוך את חנות הטליתות החדשה בערב פורים".

 שלמה אברהמי, מנכ"ל המפעל, בירך על פתיחת החנות החדשה: " בשל הביקוש הרב בבאר שבע החלטנו להקים חנות נוספת שתיתן מענה לתושבים רבים המתגוררים באזור. אני מזמין את התושבים לבקר את החנות החדשה ולהתרשם ממגוון המוצרים".

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה