רצים בלילה לזכרם

כאלף מתושבי המועצה מקומית מיתר רצו  במרוץ הלילה השנתי לזכרם של סמ"ר נעם רוזנטל וסרן ליעד לביא שנהרגו במבצע "צוק איתן"

מרוץ הלילה של מיתר, שהתקיים ביום חמישי האחרון הוכתר על ידי המועצה כהצלחה גדולה. אנחנו לא מדברים על עיר גדולה כמובן ובכל זאת במרוץ השתתפו כאלף תושבים ואורחים מישובים אחרים במספר מקצים באורך של 2 עד 10 קילומטר. מקצה ה-5 קילומטרים שהוקדש לזכרם של שני בני מיתר שנפלו במהלך מבצע "צוק איתן" – סרן ליעד לביא וסמ"ר נעם רוזנטל הוזנק על ידי הוריהם של הנופלים.

מקצה ה-2 קילומטרים חולק לשתי קבוצות – עממי ותחרותי. זאת כדי לאפשר לכל המעוניין לרוץ בקצב ובסגנון שלו. גם הילדים יכלו ליהנות במרוץ ממקצה מיוחד של 400 מטר וכפי שניתן לראות יש לנו גם זוכים.

אבנר בן גרא, ראש מועצת מיתר מסר "אני מאמין שספורט ואורח חיים בריא הוא חלק חשוב מחיינו ושמח על כך שכאלף תושבי מיתר, בכל הגילאים, השתתפו במרוץ. מדובר במסורת נהדרת המתקיימת כבר שבע שנים והפכה לאחד מאירועי השיא של המועצה.

הזוכים במירוץ מיתר. צילום באדיבות המועצה המקומית
הזוכים במירוץ מיתר. צילום באדיבות המועצה המקומית

"עובדי המועצה עובדים לילות כימים לאפשר לתושבים אירועי תרבות וספורט. סימה שמיט, מנהלת מחלקת ספורט וחוגים במועצה, נתנה את כל כולה למרוץ ואת התוצאות של עבודתה הקשה היה ניתן לראות בשטח". לבסוף בירך בן גרא את הזוכים במרוץ ואת התושבים שיצאו לרוץ והשתתפו במקצים השונים.

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה