פורים "מחוץ לקופסא"

מתחם יס פלאנט בבאר שבע יציין את חג פורים באווירה חגיגית ומשמחת עם פעילות יצירה, סרטים חדשים וכיף לכל המשפחה 28.2, 1.3 וה-3.3| yes PLANET באר שבע

בחג הפורים תחגוג רשת yes PLANET את החג באווירה חגיגית, צבעונית ומשמחת במיוחד. לצד סרטים חדשים, יוכלו המבקרים להשתתף בפעילות מיוחדת לפורים שבה כל ילד יוכל לעצב קופסת פופקורן אישית משלו אשר יכולה גם לשמש כמארז מדליק ומיוחד למשלוח המנות.

המתחמים יכללו פינות יצירה עם שולחנות וכסאות צבעוניים לילדים, קישוטים ואביזרי יצירה ותפאורה של קופסאות פופקורן ענקיות להשלמת האווירה. הכניסה חופשית לקהל הרחב.

המבקרים בקולנוע יוכלו ליהנות מסרטי פורים לילדים כמו: "פדיגנטון 2", "פיטר ראביט", "טד החוקר החופר", לעוף עם ערפד". ובנוסף הסרט "לילה מטורף", והסרטים "דרור אדום" ו"הפנתר השחור" שיוקרנו גם באולמות ה-IMAX הבלעדיים לyes PLANET-.

כל מי שירכוש פופקורן במזנוני רשת yes PLANET במהלך חג הפורים יקבל אותו בקופסאות מעוצבות וצבעוניות במיוחד שעיצבו הזוכים בתחרות "פופ ארט" של הרשת שהתקיימה בחודש ינואר. במסגרת התחרות, הזמינה yes PLANET את הקהל הרחב לעצב באתר האינטרנט שלה את קופסאות הפופקורן של הרשת. העיצובים הזוכים יגיעו לקולנוע בפורים ויחליפו את הקופסאות הרגילות במזנונים

 מיקום הפעילות: יס פלאנט באר שבע, מתחם ישפרו פלאנט

  • תקופת ושעות הפעילות בקולנוע: 28.2, 3.1 ו-3.3 (רביעי, חמישי ושבת)
  • שעות הפעילות: 14:00-11:00, 18:00-15:00.

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה