סיירי צוות 3 סיכלו פריצה לסניף הדואר ישראל העירוני וגניבת כספומט

המבצע התרחש ברביעי האחרון בסניף דואר ישראל ברחוב חנה רובינא בבאר שבע. הגעתו המהירה של סייר השטח, רכוב על ניידת סיור, הפתיעה את הפורצים . מנכ"ל חברות המוקד והמיגון בקבוצת צוות 3, אבנר בן אריה: "לאחרונה אנו עדים לעלייה במספר הניסיונות של כנופיות פורצים לגנוב כספומטים בכל רחבי הארץ"

ביום רביעי האחרון (14.12) לפנות בוקר, סיכלו סיירי קבוצת צוות 3 פריצה לסניף דואר ישראל ברחוב חנה רובינא 22 בבאר שבע.

בסביבות השעה 3 לפנות בוקר התקבלה במוקד המבצעי של צוות 3 התרעה על פריצה לסניף הדואר ברחוב. במקביל, מיד עם קבלת ההתרעה, המוקדנית הזעיקה למקום את סייר השטח של הקבוצה שהגיע למקום בתוך דקות ספורות. הגעתו המהירה של סייר השטח, רכוב על ניידת סיור של החברה, ככל הנראה הפתיעה את הפורצים שכן הוא זיהה מספר דמויות נמלטות מהמקום.

תוך זמן קצר התבררה התמונה המלאה, הפורצים תכננו לפרוץ לסניף הדואר ולתלוש את הכספומט ממקומו, אך הגעתו המהירה של הסייר למקום הבריחה את הפורצים, קלקלה את תכניותיהם ומנעה נזק גדול הרבה יותר. קבוצת צוות 3 אחראית על מערך האבטחה של מוסדות ציבוריים, פיננסיים, עירוניים ומסחריים בכל רחבי באר שבע וסביבתה, ובין היתר על אבטחת סניפי דואר ישראל באזור.

מנכ"ל חברות המוקד והמיגון בקבוצת צוות 3, אבנר בן אריה: "לאחרונה אנו עדים לעלייה במספר הניסיונות של כנופיות פורצים לגנוב כספומטים בכל רחבי הארץ. הצבת הגלאים והמצלמות, יחד עם ערנות הצוות שלנו ומהירות הגעתו לזירה, מנעו נזק כלכלי גדול הרבה יותר. התשבחות מגיעות לצוותי המוקד והסיור שבפעולה חדה ומהירה מנעו נזק כבד מאד. יישר כוח".

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה