מרצים בעיר

כעשרים עובדים מאגף הכספים של כיל העבירו בחודשים האחרונים שיעורים בנושא כלכלה לתלמידות כיתה ה' בבית הספר מוריה בבאר שבע, כחלק מתכנית של עמותת "שיעור אחר", הפועלת ע"י מתנדבים מהמגזר העסקי והציבורי בבתי ספר בכל הארץ. 

 השבוע התקיים מפגש הסיכום של שיתוף הפעולה בין חברת כיל לעמותת "שיעור אחר". במהלך התקופה האחרונה הגיעו בהתנדבות עשרים עובדים מאגף הכספים של כיל להעביר הרצאות בנושא בורסה, צרכנות נבונה, ביטוח לאומי ועוד לתלמידות כיתה ה' בבית הספר מוריה שבבאר שבע. ההרצאות התקיימו מדי שבוע בבית הספר ואף במשרדי החברה שם למדו התלמידות על התנהלות כלכלית של חברה ואף התנסו במגוון ניסויים במעבדות כיל.

 בת-אל גואטה, רכזת פעילות מטעם עמותת "שיעור אחר", המלווה את המתנדבים לאורך השנה, הודתה לעובדי החברה על התנדבותם וסיפרה על חשיבות השיעורים לתלמידות: "במהלך הסיור והשיעורים, התלמידות זכו לפגוש מקרוב את תכני הקורס, לראות ולחוות את מה שעד כה היה קיים עבורן רק בתיאוריה. עבור חלקן זה הביקור הראשון במשרדים ובחדרי ישיבות מאובזרים היטב כשל כיל, ולי זה נראה כאילו הן נכנסו לעולם חדש ומסקרן. ההתלהבות שמילאה אותן הייתה פשוט מדבקת. הרצינות של עובדי כיל והרצון לייצר עבור התלמידות חוויה משמעותית ובלתי נשכחת הושגה מעל לכל ספק וברור לי שהן עדיין לא חזרו לשגרה אחרי יום מדהים שכזה".

"כיל שמחה על ההזדמנות להעשיר את הנוער בתחומים המוכרים לנו כמו כלכלה, כימייה ועוד" סיפר ארז קמה, מנהל קשרי קהילה כיל. "אנו גאים בשיתוף הפעולה עם בתי הספר והמוסדות האקדמיים בדרום ומאמינים בשיתוף הידע המקצועי לדור הצעיר מתוך אמונה בחיזוק הכלכלה בנגב גם בעתיד".

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה