מיישבים את הנגב, ועוד איך

פריחת נדל"ן. תערוכת בונים בנגב (צילום: יח"צ)

"בונים בנגב 2016", הכנס לאדריכלות, עיצוב, בנייה ומגורים בנגב בבאר שבע התקיים בסוף השבוע שעבר. במשך שלושה ימים הוצגו בו מוצרים ושירותים של חברות מהארץ ומחו"ל, ירידי תצוגה תיווך ושיווק בתחום הנדל"ן, הוצגו  פרויקטים אדריכליים וניתנו הרצאות מרתקות

ממש כמו החזון של ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל דוד בן גוריון, הנגב זוכה בשנים האחרונות לתנופת פיתוח חסרת תקדים. 'בונים בנגב 2016' הכנס הגדול שהתקיים בימים רביעי – שישי האחרונים בהחלט מדגישים זאת. היו שם מוצרים ושירותים של חברות מקומיות ובינלאומיות, ירידי תיווך ושיווק של נדל"ן,  וכן הרצאות וייעוץ בתחומי נגישות, בניה ירוקה ברת קיימא, בנייה מדברית או מודרנית. האירוע התקיים במרכז העיצוב design + בבאר שבע בהשתתפות בהשתתפות האדריכלים נסטור סנדבנק ורני דניאל.

מארגני הכנס אומרים כי תחום הנדל"ן בנגב צובר תאוצה ומסמן את האזור כהזדמנות עסקית נדלנ"ית אטרקטיבית המזמנת פרויקטים מושקעים של בנייה מכל הסוגים. באזור יש לא פחות מ-50 הישובים הנמצאים בהתחלות בנייה ופיתוח מואץ ובהתאמה אדריכלים, קבלנים ומהנדסים מתמחים בדפוסי הבנייה הייחודיים שמחייב האקלים באזור.

לצד עידוד מוגבר של משרדי ממשלה והרשויות המקומיות, באר שבע, המהווה מרכז אורבני של למעלה מחצי מיליון תושבים, זוכה לתנופת פיתוח מכוננת וחסרת תקדים בהיקפה. הכנס בונים בנגב קם במטרה להוות מוקד ליצירת שיתופי פעולה והעברת תוכן וידע מקצועי וכן יצירת הזדמנויות עסקיות מוצלחות ועידוד החזון המתממש.

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה