מחר: מומחי שוק ההון והפנסיה מגיעים לבאר-שבע

קבוצת קלי סוכנות הסדרים פנסיונים ופיננסים מגיעה לדרום ופותחת מטה בפארק ההיי-טק בבאר-שבע. מחר יתקיים אירוע פתיחה עם הג'ודוקא האולימפי אורי ששון שירצה על מציאת מוטיבציה להצלחה, חוויות אישיות מאולימפיאדת ריו ופריצת הדרך האישית שלו. בהחלט זריקת מרץ לתחילת השבוע

מימין רן קלי אורי ששון משמאל מנחם קלי ויובל קורן מנכל קלי פרימיום. צילום: קובי יעקובוב

סוכנות הסדרים פנסיוניים ופיננסים הפרטית הגדולה בישראל "קבוצת קלי" מגיעה לדרום ופותחת בשבוע הבא מטה במתחם "WEWORK" בפארק ההיי-טק "גב-ים" בבאר-שבע.

אירוע הפתיחה יתקיים ביום שלישי (ה-6.6) 17:30 במשרדי "WEWORK" בהשתתפות מנחם קלי יו"ר והבעלים, רן קלי המנכ"ל וכן לקוחות, אישי ציבור  ואנשי עסקים מאזור הדרום.

בכנס ייערך פאנל שוק ההון בהשתתפות בכירים מבתי ההשקעות בישראל והג'ודוקא האולימפי אורי ששון יקיים הרצאה על מציאת מוטיבציה להצלחה, חוויות אישיות מאולימפיאדת ריו ופריצת הדרך האישית שלו.

כמו כן, יציג מנכ"ל עמותת "באר-שובע" ארז נגאוקר את הפעילות של העמותה למען הנזקקים לשירותיה ואת תמיכתה של קבוצת קלי בפעילות למען הקהילה.

מנחם קלי אמר כי על בירת הנגב עוברים תהליכי פיתוח חיוביים ומרשימים ולכן החליטה הקבוצה לפתוח שלוחה בפארק היי-טק, ולהנגיש את שירותיה לחברות ולקוחות פרטיים בדרום.

 

צילום: קובי יעקובוב

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה