לעתיד טוב יותר: המועצה קוראת לצעירים אקטיביסטים

כנס בריאות בנגב . צילום: מועצת הנגב

מועצת הנגב קוראת לצעירים פעילים מרחבי הנגב להצטרף לתכנית הצעירים החדשה של המועצה ובכך לעצב את המדיניות המקומית ולהשפיע על סדר היום החברתי

המועצה קוראת לצעירים פעילים מרחבי הנגב להצטרף לתכנית הצעירים החדשה של המועצה, להיות שותפים בקבוצת הלובי האזרחי, שפועלת לעיצוב מדיניות אזורית ולהשפיע על סדר היום החברתי בנושאים הקשורים לנגב.

נמסר כי התכנית נפתחת השנה דרך גיבוש קבוצה שחבריה יפעלו לייצג ולקדם אינטרסים משותפים של כלל קהילות צעירי הנגב ולקידום סוגיות מגוונות הנוגעות למרחב החיים המשותף.

הקבוצה תשמש מסגרת למעורבות והשפעה של צעירים על סדר היום של הנגב ותפעל ליצירת סדר יום ואג'נדה אזוריים לטובת צעירי הנגב בפרט ותושבי הנגב כולו בכלל, דרך מעורבות בפעילות המועצה וגופים וארגונים משפיעים בנגב.

מטרת התכנית היא לבנות את עתודת המנהיגות הצעירה של הנגב, שתורכב מצעירים בעלי כישורים ושאיפות להשתלב בחוד החנית של העשייה באזור בשנים הקרובות. במסגרת התכנית ישתתפו הצעירים במפגשים דו חודשיים וישולבו בצוותים הפעילים סביב סוגיות שייבחרו בקבוצה.

מועצת הנגב נוסדה לפני כשנה כארגון גג רב מגזרי המורכב מראשי רשויות, נציגי מגזר שלישי, מוסדות עוגן ומגזר עסקי מקומי. המועצה לקחה על עצמה לעצב, לקדם ולשנות מדיניות וסדר יום פוליטי התואמים את האינטרסים האזרחיים המצויים בקונצנזוס.

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה