למרות התנגדויות העבר: החלה העבודה על התיכון החדש במועצה המקומית מיתר

בשבוע שעבר החלו עבודות ההכנה ויציקת הבטון לבניית התיכון ואולם הספורט החדש שבמועצה המקומית מיתר. התחלת הבנייה התאפשרה לאחר שחולצו המגרשים המתוכננים מתוך תכנית שכונות דרומיות ונבחר קבלן מבצע

המועצה המקומית מיתר הודיעה לפני כשנה על התכנית להקים תיכון חדש לתושבי הישוב. לאחר פרסום התכניות החלו לעלות התנגדויות לתכנית שכונות דרומיות חדשות שבתוכה נכלל שטח התיכון. ראש המועצה, אבנר בן גרא, חילץ לאחרונה את המגרשים הספציפיים של התיכון ואולם הספורט החדש מהתכניות הכלליות של השכונות החדשות וכך הצליח לקדם את תחילת עבודות הבנייה.

לאחרונה נחתם החוזה עם הקבלן פיליפ חורי שיבנה את התיכון על פי התכניות האדריכליות של האדריכל דוד נופר. בשבוע שעבר החלו עבודות הבטון בשטח התיכון ואולם הספורט ובמועצה מעריכים כי הבנייה תסתיים עד פתיחת שנת הלימודים הבאה.

"ישנה עדיין התנגדות על הקמת שכונות חדשות לבני ובנות מיתר החוזרים לגור בנגב" סיפר אבנר בן גרא, ראש המועצה המקומית מיתר. "כדי לא לעכב את הקמת התיכון, עד שיפתרו הבעיות עם המתנגדים, חילצתי את המגרש מהתכניות וכעת אני שמח להודיע שהעבודות יצאו לדרך. אנו במועצה בשאיפה לסיים את מבנה התיכון עד סוף שנת הלימודים הקרובה כדי שנוכל להתחיל הרשמה לשנת הלימודים תשע"ט בתיכון החדש שלנו".

 

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה