"ישיבות הדירקטוריון של כיל יתקיימו מעתה בערי הדרום"

כך הכריז יו"ר כיל, יוחנן לוקר, בפגישה השנתית של דירקטוריון החברה בירוחם אתמול (ב', 6.11). לאחר שנים בהן חברי דירקטוריון כיל קיימו את הפגישות השנתיות במקומות שונים ברחבי העולם הוחלט כי הישיבה השנתית תתקיים הפעם בירוחם ומעתה בערי הדרום. חברי הדירקטוריון ביקרו בין היתר בפרויקטים החברתיים של "כיל בקהילה" בירוחם ולנו בבית המלון "אירוס המדבר" אשר שימש בעבר כמשרדים של כיל ונתרם על ידה לקרן לטובת תושבי ירוחם

דירקטוריון והנהלת כיל הגיעו אתמול לביקור בן יומיים בעיר ירוחם, במהלכם קיימו את ישיבתם השנתית. הביקור כלל ביומו הראשון מפגש עם מועצת עיריית דימונה בראשות בני ביטון, וביקור בפרויקטים החברתיים של "כיל בקהילה" בירוחם, הנעשים בשיתוף ולמען האוכלוסייה בנגב, ביניהם סדנת "תיקון עולם", הגינה הקהילתית ו"האמהות המבשלות של ירוחם", שם נהנו מארוחת צהריים מסורתית עם מאכלים ייחודיים.

את היום הראשון סיימו חברי הדירקטוריון וההנהלה במלון "אירוס המדבר" השוכן במבנה ששימש בעבר כמשרדים של כיל ונתרם על ידי החברה לקרן ירוחם, שם זכו לחנוך את שלט המלון החדש. למחרת קיימו חברי הדירקטוריון את הישיבה במפעל רותם אמפרט.

יו"ר דירקטוריון כיל, יוחנן לוקר: "ישיבות הדירקטוריון החיצוניות של כיל תתקיימנה מעתה בערי הדרום, שם מתקיימת עיקר הפעילות של כיל. הנגב הוא הבית של כיל ומקור העוצמה שלנו. אנחנו מבינים את האחריות שלנו ושמח שהישיבה הראשונה מתקיימת בעיר ירוחם, המהווה בית לרבים מעובדינו ועמה יש לנו שיתוף פעולה פורה במגוון פרויקטים למען הקהילה".

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה