חווית משתמש על כוס בירה

היום, שני בשעה 19:00, קהילת "מעצבים דרום" יחד עם הסטודיו לעיצוב חווית המשתמש של Wix (שלהם מרכז פיתוח גם בבאר שבע) עורכים ברכבת דרום ערב מסקרן על עולם עיצוב חווית המשתמש בWix.com. באירוע ניר יוז, ראש הסטודיו לעיצוב בחברה גם ירצה וידגים על מתודולוגיות בתחום

 

Wix.com  בעלת פלטפורמה מובילה לפיתוח נוכחות מקצועית באינטרנט, עם למעלה מ-85 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם תקיים אירוע מיוחד למעצבים. לפני כשנה פתחה החברה את מרכז הפיתוח שלה בפארק ההייטק גב ים נגב בבאר שבע. היום, 20.6 בשעה 19:00, תקיים החברה בפאב "רכבת צפון" בבאר שבע, ערב מיוחד שמוקדש כולו ליצירת חווית משתמש מיטבית בשימוש בכלים של Wix.  יוז יסביר על התהליכים שעברו בבנייה ובעיצוב מחדש של המוצרים המרכזיים בחברה. בסיום יינתן זמן לדיון שאלות ותשובות.

יוז יספר גם על מבנה החברה, המוצרים השונים, ואופי העבודה של מעצבי המוצר בחברה. הוא ידגים אותן דרך הצצה לתוך התהליכי הבנייה והעיצוב מחדש של אחד המוצרים המרכזיים של החברה.

הסטודיו לחוויית משתמש ב-Wix מונה כ-50 מעצבים, מומחי חווית משתמש, המהווים חלק מהותי בתהליך עיצוב המוצר, משלבי המחקר הראשוניים ועד אחרון הפיקסלים. ניר ירצה בשפה עברית החל מהשעה 19:30. משך ההרצאה: כשעה וחצי.

מעצבים דרום היא ארגון קהילתי שהוקם על מנת לקדם את תחום העיצוב בדרום הארץ עבור כל מי שעיצוב זורם באפו ונשמתו, החל מחובבי התחום ועד לעוסקים בו באופן מקצועי. הקהילה שמה לה למטרה לחבר בין אנשים מתחום העיצוב החזותי, בהם מעצבים חזותיים, פרינט, WEB, אינטראקטיב, UI/UX, עיצוב לסטארטאפים, פרילאנסרים וחברות בתחום. תוך יצירת מפגשי העשרה, הרצאות, שיתופי פעולה, תחרויות וקידום אפשרויות תעסוקה בדרום. שיתוף הפעולה של הקהילה עם חברתWix  הוא המפגש הראשון של הקהילה.

Wix.com נחשבת לפלטפורמה המובילה לפיתוח נוכחות מקצועית באינטרנט, עם למעלה מ- 85 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם. Wix מתבססת על התפיסה כי רשת האינטרנט צריכה להיות נגישה לכל, לא רק כצרכני תוכן פאסיביים אלא גם כיצרני ותורמי תוכן. באמצעות שירותים חינמיים, כמו גם שירותים נוספים למנויי פרימיום, מאפשרת Wix למיליוני עסקים, ארגונים, אנשי מקצוע ואנשים פרטיים ליצור ולנהל נוכחות מקצועית

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה