"המחויבות שלנו לפעול למען בטחון התושבים, אח"כ להשיג את השלום"

כך אמר בשבוע שעבר אבי גבאי, השר לשעבר והמצטרף החדש למפלגת העבודה במפגש שהתקיים למען תושבי ערד. גבאי שיתף את התושבים במספר דברים וביניהם עזיבתו את הממשלה לאחר פיטורי השר יעלון

אבי גבאי במפגש

המפגש עם אבי גבאי הינו חלק מסדרת מפגשים ובמסגרת הפעילות הענפה שהמפלגה מקיימת בנגב בהובלת סניף באר שבע והדרום. במהלך המפגש שיתף גבאי את התושבים במספר דברים וביניהם עזיבתו את הממשלה לאחר פיטורי השר יעלון, גבאי תיאר את הלך הרוח בישיבות ממשלה ועל כך שהן לא מתנהלות בצורה דמוקרטית.

עוד הוסיף גבאי כי התפקד למפלגת העבודה מכוון שהוא מאמין בדרכו של יצחק רבין ז"ל ומאמין שקודם על הממשלה לפעול לביטחון תושבים ורק אח"כ לשלום. במפגש נשאל ע"י התושבים באשר לסוגיה של שתי מדינות לשני עמים ועמדתו היא שהוא נגד מדינה דו לאומית כי בעתיד יהיה רוב ערבי במדינה היהודית. כשנשאל לשאלה על הגבלת מספר הקדנציות שבהם שרים מכהנים אמר שעל מנת לשנות את המדינה חייבים שרים מקצועיים ולא פוליטיקאים, ומכל מקום להגביל את תפקידם ל-2 קדנציות.

במפגש השתתפו עשרות פעילים ותושבי ערד, את המפגש ארגן אורון קליינמן, ראש הסניף של מפלגת העבודה בערד "חברי הכנסת של המחנה הציוני פוקדים את ערד בכל שבוע, אני מאמין שדרך השיחות עם התושבים והנוכחות הפעילה של החברים במפלגה נוכל לקדם את הנגב למקום טוב יותר. אני מודה לאבי גבאי על השתתפותו במפגש ואין לי ספק שזו לא הפעם האחרונה שלו אצלנו בסניף"

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה