החיידר

במקיף אמי"ת בבאר שבע נחנך בסוף השבוע (חמישי, 19/10) המרכז לחדשנות, יצירה, יוזמה דיאלוג ורוח. מרחב החדשנות החדש הינו חלק מפרויקט "עיר דיגטלית" והוקם ביוזמת עיריית באר שבע בשיתוף רשת אמ"ית.

המרחב כולל בין היתר: שולחנות המשמשים גם כלוח, העברת שיעורים משותפים לתלמידים משתי מדינות, למידת חקר באמצעות מחשבים ניידים, רהיטים מותאמים ופינות רגיעה.

המרחב מצויד במיטב הטכנולוגיה הקיימת ומטרתו להתאים את דרכי הלמידה של התלמיד ודרכי ההוראה של המורה לשינויים בעידן הטכנולוגי החדש. המרחב מהווה ראש חץ בקידום חזון החינוך הדיגיטלי וקידום פדגוגיות ייחודיות וחדשניות מהם יוכלו ללמוד למידת עמיתים כלל המורים והצוותים החינוכיים. מרחב הלמידה החדיש מספק מנעד רחב של סביבות עבודה משתנות ונותן בכך הזדמנות לתלמידים להיות יצירתיים.

אירוע חנוכת המתחם נערך בין היתר במעמד: מ"מ וסגנית רה"ע מחזיקת תיקי החינוך והרווחה ד"ר חפצי זוהר, ראשת מנהל החינוך זהבה הראל, מנהלת המחלקה לחינוך על יסודי רחל פלג, מנכ"ל רשת אמי"ת ד"ר אמנון אלדר, מנהל קהילת דרום ברשת אביגדור ויצמן וכמובן מורים ותלמידים.

לאחר הסרת הלוט החגיגית, נהנו האורחים משיעור במרחב החדשני, יחד עם התלמידים והמורים.

מ"מ וסגנית ראש העיר, מחזיקת תיקי החינוך והרווחה, ד"ר חפצי זוהר: " המרכז החדש הנו נדבך נוסף בביסוסה של באר שבע כעיר דיגיטלית מובילה ובהכשרת דור המחר לקראת האתגרים העתידים של האקדמיה ושוק העבודה. הסביבה החדישה מזמנת רכישת מיומנויות, גירויים, התנסויות ולמידה חווייתית – יצירתית בעידן של שינויים מהירים ושל חדשנות טכנולוגית ובו בעת שמה דגש על רוח האדם -הערכים ומידות ואידיאולוגיה שלעולם יניעו את הטכנולוגיה .  "

ד"ר אמנון אלדר, מנכל רשת אמי"ת ברך את מנהל בית החינוך אלישע פלג ואמר כי " מפעים לראות את תנופת ההתקדמות וההתחדשות אשר צוות ההנהלה והחינוך מחוללים בבית הספר- במגוון כה רב של תחומים".

מנהל בית הספר אלישע פלג הודה לעירייה ולרשת אמי"ת על התמיכה בבית הספר והוסיף כי "ביחד עם הרשות, רשת אמי"ת ומשרד החינוך נמשיך לפעול ולהוביל את התלמידים להצלחה ערכית ולימודית".

קרדיט צילום: יורי מיסאיפ

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה