בונים בעיר

אביסרור משה ובניו, מציגה מהלך שיווקי משותף עבור קרנות השוטרים ובני משפחותיהם: החל מ- 1 במרץ ועד ל- 8 באפריל, כל רוכשי הדירות מאחד הפרויקטים של החברה בערים באר- שבע, רחובות ואשקלון ייהנה מהטבות חסרות תקדים. ההטבות תקפות בין היתר על פרויקטי היוקרה גרנד אביסרור, מגדלי אביסרור,  אביסרור על המים ומערב רחובות 431

אביסרור משה ובניו, מציגה מהלך שיווקי משותף עבור קרנות השוטרים ובני משפחותיהם: החל מה-1 במרץ ועד ל-8 באפריל, כל רוכשי הדירות מאחד הפרויקטים של החברה בערים באר-שבע, רחובות ואשקלון יהנו מהטבות חסרות תקדים. ההטבות תקפות בין היתר על פרויקטי היוקרה גרנד אביסרור, מגדלי אביסרור, אביסרור על המים ומערב רחובות 431.

כל רוכש דירה מאחד הפרויקטים שמציעה החברה, ייהנה מהלוואה בגובה עד 700,000 ₪ ל- 24 חודשים (ריבית ללא הצמדה), מזגן קופסה 5 כוחות סוס לכל דירה במתנה, ייעוץ וליווי אישי לקבלת משכנתא בהובלת חברת "PRIME" בחצי המחיר (3,770 ₪ כולל מע"מ). ובנוסף, תנאי תשלום של 20/80.

יורם אביסרור, סמנכ"ל השיווק של אביסרור משה ובניו, מסר: "אנו יוצאים במגוון הטבות לקראת חג הפסח, כולל, במטרה להגביר את החשיפה למגוון הפרוייקטים הרחב שלנו המציעים חווית מגורים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ, הודות להיותנו הן היזם והן קבלן הביצוע. שיתוף פעולה זה נועד לחשוף בקרב קהל היעד מגוון אלטרנטיבות מגורים בהתאם לצרכיו, לתקציבו האישי והעדפותיו של כל רוכש בין אם מדובר בבנין יוקרה, בניין בוטיק, או בית צמוד קרקע במטרה להקל עליו את התנאים בעת ביצוע הרכישה".

עמיתי קרנות השוטרים הנו מועדון המעניק הטבות לאנשי משטרת ישראל, שוטרים בגמלאות, אנשי המשמר האזרחי ועובדי שירות בתי הסוהר.

בין הפרויקטים המובילים של החברה בהן ניתנות ההטבות:

פרויקטים בבאר- שבע: גרנד אביסרור, מגדלי אביסרור, רמת אביסרור, אביסרור בנווה נוי, צמרת אביסרור, נופי אביסרור 2.

פרויקטים ברחובות: מגדלי המדע- גן הפקאן, מערב רחובות-431.

פרויקטים באשקלון: אביסרור באגמים, אביסרור על המים.

ההטבה תיכנס לתוקף החל מה- 1.3.18 ועד ל-8.4.18

לפרטים אודות ההטבה: *5508

אתר האינטרנט: www.avisror.com

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה