בואו לפגוש את הכוכבים

סדרת הרצאות מרתקת עם מרצים מהשורה הראשונה בקולנוע "יס פלאנט" במתחם "ישפרו פלאנט" באר שבע החל מחודש יוני.

'יס פלאנט' באר שבע בשיתוף עם מתחם 'ישפרו פלאנט' פותחים את הקיץ עם סדרת הרצאות בה ישתתפו מרצים מהשורה הראשונה. בין המרצים שיופיעו בסדרה: מיכל צפיר, רונה רמון, אלון אולמן וצבי יחזקאלי.
הסדרה תפתח עם ההרצאה של מיכל צפיר "ליצור את החיים שאתם רוצים" ההרצאה תתמקד  בניהול אורח חיים בריא כאמצעי ליצירת חיים עם יותר משמעות, אהבה עצמית ושמחה. סדרת ההרצאות תמשיך עם רונה רמון עם הרצאתה "כעוף החול" העוסקת בסיפור חייה כאשת האסטרונאוט הישראלי הראשון, תספר על התמודדות עם האובדן כדמות ציבורית ומשמעותו כמניע לתהליך אימוני לחיים עשירים ומלאים. אחריה יגיע המנטור אלון אולמן להרצאה על פריצת גבולות לתוצאות. ההרצאה האחרונה לסדרה "70 שנה של פלא מזה"ת המתמוטט " של צבי יחזקאלי תחשוף בפנינו מסע מהמערב להבנת המזרח ואיפה ישראל נכנסת לתמונה.
ההרצאה הראשונה בסדרה "ליצור את החיים שאתם רוצים"תתקיים ביום שלישי 05.06.18 באולם 'יס פלאנט', במתחם 'ישפרו פלאנט' באר שבע, בשעה 20:00 ובעלות של 45 ש"ח לכרטיס בקופת הקולנוע.
לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים דרך אתר האינטרנט > https://www.yesplanet.co.il/films/michal-tzafir-lecture#/buy-tickets-by-film?in-cinema=1074&at=2018-06-05&for-movie=2867s2r&view-mode=list
תאריכי ההרצאות:
מיכל צפיר,  "ליצור את החיים שאתם רוצים" יום ג' 05/06/18
רונה רמון, "כעוף החול" יום ד' 18/07/18
אלון אולמן "פריצת גבולות לתוצאות" יום ד' 08/08/18
צבי יחזקאלי , "70 שנה של פלא מזה"ת המתמוטט", יום ד' 05/09/18

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה