אמיר רוזנבליט התמנה לדובר מועצת העיתונות בישראל

דובר אוניברסיטת בן גוריון בנגב ואיש יחסי הציבור אמיר רוזנבליט, נענה לבקשת המועצה לכהן כדוברה. "מקבל את המינוי כהבעת אמון בניסיוני"

"יחד אתך נוכל להביא את דבר המועצה". אמיר רוזנבלט. צילום עצמי

דובר אוניברסיטת בן גוריון בנגב ואיש יחסי הציבור, אמיר רוזנבליט, נענה לבקשה שהופנתה אליו, לכהן כדובר מועצת העיתונות בישראל. נשיאת המועצה,שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר, כמו גם נשיאות המועצה, ברכו על המינוי.

רוזנבליט: "מקבל את המינוי כהבעת אמון בניסיוני, הן כיועץ תקשורת שצבר ניסיון רב שנים בתחום והן כעיתונאי לשעבר, שמכיר את עולם התקשורת מבפנים. כמי שכיהן וצבר ניסיון כחבר מליאת מועצת העיתונות כנציג ציבור, בקדנציה החולפת, אני סבור שאוכל לתרום למועצת העיתונות גם בשל היכרותי העמוקה עם מכלול הנושאים שעל הפרק, בעיקר בתקופה כה מאתגרת לעולם התקשורת".

בכתב המינוי שנשלח לאמיר רוזנבליט, כתב מזכ"ל המועצה, מוטי רוזנבלום: "בשמה של נשיאת מועצת העיתונות, שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר, חברי הנשיאות ובשמי, אני מבקש להודות לך על הסכמתך להעניק למועצת העיתונות מכישוריך הרבים בתחום יחסי הציבור ולכהן בהתנדבות כדובר המועצה.אני משוכנע שיחד אתך נוכל להביא את דבר המועצה אל הציבור בארץ ולהפיץ ברבים את מטרות המועצה –  לשמור על חופש העיתונות ועל זכות הציבור לדעת, להיאבק נגד מגמות שיש בהם כדי להגביל את חופש העיתונות, לקבוע ולשמור על כללי האתיקה העיתונאית בתקשורת בישראל ולפעול למען קידום הרמה המקצועית של העיתונאים".

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה