אביב חצבני מונה למנהל מרחב דרום של התאחדות התעשיינים

חצבני (29), כלכלן במקצועו, התחיל את דרכו לפני כ-5 שנים באגף כלכלה ורגולציה במטה התאחדות התעשיינים בישראל יהיה אחראי על פיתוח הכלכלי והתעשייתי של מפעלי הדרום  ותמיכה בתעשייה הדרומית. "ראשית אזום מפגשים עם תעשייני הדרום כדי להכיר לעומד את עשייתם והקשיים העומדים בפניהם", אמר

במסגרת המינוי , אביב חצבני יקח אחריות על הפיתוח הכלכלי והתעשייתי של מפעלי הדרום תוך התייחסות לגיוס והכשרת עובדים לרצפת הייצור בתעשייה, רגולציה, פיתוח המפעלים ועוד. חצבני יחליף את איש התעשייה והפיתוח העסקי  מאיר שימקו שכיהן בתפקיד למעלה משנתיים וחצי.

חצבני התחיל את דרכו לפני כ-5 שנים באגף כלכלה ורגולציה במטה התאחדות התעשיינים בישראל לאחר שסיים בהצטיינות תואר ראשון בכלכלה וניהול בטכניון. הוא ניהל את פרויקט טיוב הרגולציה והערכת רגולציה חדשה מצד המגזר העסקי המבוצע בשיתוף כלל משרדי הממשלה, הובלת מהלכים שונים מול משרדי ממשלה, מוסדות שלטוניים וגופי רגולציה. בנוסף שימש מתאם ההתאחדות כיועץ עסקי למפעלי תעשייה להפחתת עלויות במיסוי, מימון ומיסוי מוניציפלי וסייע רבות לתעשייני הדרום במהלך ולאחר מבצע צוק איתן.

"אני מאחל לאביב הצלחה בתפקיד ומאמין כי הוא ימשיך את העשייה המשמעותית והמבורכת של התאחדות התעשיינים למען תעשייני הדרום. אמשיך לסייע, לייעץ וללוות את התעשיינים והתעשייה בדרום ולהיות חלק ממנה כפי שהייתי ב30 שנה האחרונות", אמר שימקו.

אביב חצבני מסר כי: "אני שמח על הזכות שנפלה בחלקי להמשיך את פעילות התאחדות התעשיינים בדרום. אני מאמין כי פיתוח התעשייה וסיוע לכל הנוגעים בדבר יכול להוביל לצמיחה משמעותית בכלכלה הדרומית. כצעד ראשון בתפקיד אזום מפגשים קבוצתיים ופרטניים עם תעשייני הדרום על מנת להכיר לעומק את עשייתם ולהבין את הקשיים שעומדים בפניהם. "

התאחדות התעשיינים בישראל הינה הגוף היציג היחידי והגדול ביותר של המגזר התעשייתי בישראל. מרחב דרום של ההתאחדות שותף ומשפיע על פיתוח הנגב וזאת על ידי מעורבות בפרויקטים אזוריים כגון: מעבר צה"ל לנגב, פיתוח פארקי תעשייה קיימים וחדשים, קידום תשתיות הגז הטבעי, השמת עובדים בתעשייה גם מהמגזרים הבדואי והחרדי, קידום החינוך המקצועי ועוד.

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה