להב- סוכנות לביטוח- ביטחון לכל החיים

סיפורים אישים ונוגעים ללב אשר חווה ערן להב בכל שנותיו כסוכן ביטוח,  הפכו להיות בעצם המהות והשליחות החשובה כל כך עבורו בצורך לתת ביטחון מלא עבור הלקוחות שלו.הרעיון בביטחון הוא בעצם הידיעה המאוד ברורה שמאפשרת לנו לשים בצד את האפשרות של מה אם תקרה צרה בחיינו והידיעה שאנחנו בידיים טובות, או למעשה, כמה חשוב שאדם ידאג לרכוש לו ולבני ביתו פוליסות וביטוחים שיסייעו בהתמודדות עם הבעיה, עם הקושי הרגשי או הכלכלי ולעבור את המשבר בבטחה ובהצלחה.

לפני כשמונה חודשים פנתה אל ערן להב הבעלים של ״סוכנות הביטוח להב״, חברה וותיקה בבקשה לעזרה עבור חבר קרוב, אשר חלה במחלת הסרטן,החולה מבוטח בחברת ביטוח אשר לצערו לא סיפקה לו את התנאים והזכויות המגיעות לו כחולה, הוא היה צריך לקבל תרופה בשם ״קיטרודה״ תרופה שלא ניתנה לחולה כזכות בסיסית דרך חברת הביטוח שבה היה מבוטח, ושלא בצדק.

תרופה שהעלות שלה מסתכמת ב30,000 ש״ח והצורך לנטול אותה הוא אחד לשלושה שבועות, בנוסף לזה המצב הכללי של החולה מבחינה כלכלית ורגשית היה מאוד רגיש ונדרש סיוע נוסף,  ערן והצוות שלו כמובן לקחו את התיק של החולה כפרוייקט, תחקרו, ובדקו כל פרט ופרט עד אחרון הפרטים על מנת לסייע לו בתקופה שהיא כ״כ מעורפלת ולא ברורה, וכמובן כמו בכל סיפור טוב, התוצאות הגיעו ובמהרה ותוך תקופת זמן דיי קצרה הושגה עבור החולה התרופה, הוא קיבל את כל האישורים הרלוונטים ולמזלו ניתנה לו האפשרות להמשיך בחייו.

היום אותו אדם עדיין מקבל את התרופה וחי את חייו באופן מלא וללא דאגות

כמובן שאירוע כזה כמו אירועים דומים לא היה צפוי ולאף אדם לא ניתנים כוחות חיזוי היודעים דבר על הבאות, מה שמדגיש באופן די ברור את החשיבות והמשמעות של סוכן ביטוח בחיינו.

מדוע לדעתך לרוב האנשים יש נטייה לחשוב שאין צורך לרכוש חבילת ביטוח ושזו הוצאה מיותרת?

״אנשים בד״כ לא ממש מבינים את החשיבות של רכישת חבילת ביטוח, לדבריו מכמה סיבות, אחת מהן היא שהם לרוב לא מעוניינים לעסוק במחשבה שחלילה יקרה להם משהו רע, אנשים לא אוהבים להתעסק בדברים שליליים ,הם חושבים שאם הם ירכשו חבילת ביטוח בריאות, חלילה יקרה להם משהו רע, והתפקיד שלי כסוכן ביטוח הוא להסביר להם שאין באמת קשר בין הדברים ושלביטוח יש חשיבות לטווח הארוך, מה גם שהעלות מול התועלת היא מאוד נמוכה וחבילה בסיסית יכולה להסתכם בעלות של כמה עשרות שקלים לחודש , כמו כן גם אם מעוניינים להרחיב את החבילה, העלות לא תעלה על סכום של מאה ש״ח לחודש.

כמו כן, רוב האנשים בטוחים שקופת חולים תכסה את העלות עבור המחלה, מה שהם לא יודעים הוא שלקופה יש השתתפות מינימלית במקרים קלים והיא נועדה לאנשים בריאים, שבמקרה הגרוע חולים בשפעת,  וכאשר נדרש סיוע ממשי בפתרון בעיה כמו השתלה או צורך בתרופה יקרה לקופה אין את היכולת להשיג את המבוקש וגם אם במקרה יוצא דופן מתקבלים אישורים, הנושא מתעכב ויכול להימשך כמה חודשים ואפילו שנים, מה שמאבד מהרלוונטיות של אותה בעיה ובמקרים מסוימים גם חלילה גורם לאובדן ממשי.

בנוסף יש המון כתבות במדיה שמעבירות מסר לקוי בכך שהן תמיד מראות לנו כצופים, את המקרים בהם לא שולמו לאנשים כספים, ״בד״כ לא משלמים לאנשים שעושים ביטוחים דרך ביטוח ישיר מול קופת החולים, וכאשר אדם רוכש פוליסת ביטוח מול סוכן ביטוח שמייצג את הלקוח מול חברת ביטוח הסיכוי לקבל את המגיע לו הוא בעצם הגבוה ביותר.

המקרה המצער אותו עבר ערן, עם בנו אורי שלפני שנתיים חלה במחלת הסרטן ובתקופת המחלה רק חיזקה אצלו את הידיעה בדבר החשיבות הרבה בנושא הביטוחים והנתינה הרבה שלו כסוכן ביטוח עבור הלקוחות שלו, לדבריו העובדה שביטחתי את אורי, אפשרה לנו להתמודד עם מחלתו ללא טרדה כלכלית, ההוצאות הגיעו למאות אלפי שקלים והכל מומן דרך חברת הביטוח.

עד אותו מקרה מצער, לדבריו, ״ התייחסתי לנושא הביטוח כמשהו חשוב ושצריך לעשות ולא מעבר, מהרגע שבני ניפטר הנושא נהיה שליחות של ממש עבורי

חשוב לי מאוד לדאוג ללקוחות שלי ולבנות להם פוליסה מקיפה שתכסה את כל ההוצאות, אני עושה את זה עם המון אהבה ועם המון רצון לעזור וכמובן שכיום כשאני פועל מול הלקוחות שלי יש לי את האני המאמין שלי שאומר שחבילת ביטוח בריאות צריכה להיות מקיפה ולכלול בתוכה, כיסוי לניתוחים בארץ ובחו״ל, כיסוי של תרופות שלא קיימות בסל הבריאות, טיפולים מיוחדים בחו״ל ובנוסף לזה כיסוי שנקרא מענק בגין מחלה קשה שזה בעצם אומר שמעבר לכיסוי של התרופות והטיפולים, יזוכה המבוטח בסכום כסף, עזרה כלכלית שתסייע לו לעבור את התקופה שגם ככה מלווה בהמון הוצאות לא צפויות כמו רווחת המבוטח, טיפולים אלטרנטיבים וכיוצא בזה, פרט שקל מאוד לשכוח , אולם יש לו חשיבות רבה וכאמור מסיר דאגה ומאפשר שמירה על רמת חיים טובה גם בתקופה שכזו.

מה שמוביל את ערן לשינוי בתפישה של נושא הביטוחים לדבריו, זה נכון ורלוונטי לרכוש ביטוח פנסיוני או כל ביטוח אחר, אולם זה לא באמת שווה אם אין ביטוח ממשי בשעת הצורך בנושא הבריאות ואובדן כושר עבודה.

אני מאמין לדבריו, שהמהות שלי כסוכן ביטוח היא  לבוא לפני הכל לקראת הלקוח ורק אח״כ לקראת חברות הביטוח.

 

סוכנות ״להב״ קיימת משנת 1997 בהקמת אביו של ערן, משה להב ואמו רבקה שהיא סוכנת ביטוח מ 1991 כחלק מהעסק המשפחתי, לסוכנות רזומה עשיר וניסיון רב המספקת מגוון רחב של ביטוחים שונים כגון: ביטוחי רכב, דירה ועסקים, ביטוחי בריאות וחיים, סיעוד, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות וכל תחומי הביטוח.

הסוכנות מספקת לכל לקוחותיה שירות אישי, ותמיכה לצד ידע מעמיק ומקצועי בעולם הביטוח תוך הקפדה יתרה ובנית פוליסה רלוונטית עבור הלקוחות,

שמים דגש על ליווי צמוד לאורך כל הדרך עבור המבוטח ומאפשרים לו לברור את המיטב מתוך היצע המוצרים הביטוחים והפיננסיים על מנת להתאים את צרכיו הייחודים.

חשוב לנו מאוד לשים דגש על איכות השירות ומה שמייחד אותנו הוא היכולת לראות את הלקוח ואת צרכיו לטווח הארוך, ישנה תחרות מאוד גדולה בשוק וזו הסיבה שהעסק שלנו מצליח ,הוא מתפקד כמעין סוכנות בוטיק ששמה דגש בעיקר על השירות, לתת שירות מקיף ומידע מהימן, ״בסופו של דבר ההצלחה שלנו טמונה בנאמנות ובשירות מצוין וללא פשרות.

בזכות הניסיון העשיר והצוות המצליח, הסוכנות זוכה  לתשבוחות רבות ממיטב חברות הביטוח בארץ, המעמד המחייב מוביל את הסוכנות לשמר את הקיים ואף לשאוף להישגים נוספים ומתן שירות ואמינות רבה עבור לקוחותיה

 

המשרד פתוח כל יום בין השעות 8:00 ל16:00 ברחוב התעשייה 15, נשר.

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה