היישוב שהפך בפחות משנה מגבעות של חול לשכונת 'סביון' הדרומית

ישוב אשכולות

 יישוב אשכולות הפך למבוקש באזור, זאת לאור הרחבת היישוב עם פרויקט הנדל"ן של חברת ארזים, המציע וילות הכוללות בריכה על פני שטח של כחצי דונם במחיר נמוך יחסית

הפרויקט נחשב לכזה שמצליח ומחזק את המפעל ההתיישבותי בדרום הארץ.

לאור הביקוש הרב נשארו בפרויקט הגדול רק 3 וילות אחרונות מתוך 64 יחידות שכבר נמכרו. "מתוכננת לצאת אל הפועל שלוחה נוספת שתכלול 66 יחידות חדשות באותה המתכונת", ציין בגאווה מנכ"ל חברת "ארזים", איתן אפוד, "השלוחה החדשה תיבנה צפונית מהשלוחה הקיימת".

בניית הפרויקט נמצא בעיצומו וממש בקרוב כבר יאוכלסו הוילות הראשונות, שאר הוילות צפויות להתאכלס ביוני 2017.

היישוב אשכולות הוקם לפני עשרים שנה צפונית לבאר-שבע, בסמוך ליישובים  להבים, עומר ומיתר. לאחרונה הגדירה הממשלה את אשכולות כחלק מ"יישובי עדיפות" – הגדרה אשר תעניק ליישוב מגוון הטבות, מענקים והעדפות. ועוד מילה מהמדור, אנחנו תמיד שמחים ליישובים שמוותרים על בנייה רוויה לגובה ומשמרים את מגמת הבנייה הנמוכה. זה עושה לנו נעים בעין.


כזכור לפני שנה וחצי יצאה חברת "ארזים" עם פרויקט ייחודי שיועד להרחבת היישוב. תוך עשרה ימים בלבד נמכרו יותר ממחצית מהמגרשים המיועדים לבניית ווילות עם בריכת שחיה. "החזון שלנו הוא לשלש את גודל היישוב הייחודי והאיכותי הזה וזאת בזכות עבודות תשתית ברמה הגבוהה ביותר". מסביר אפוד. "אנחנו מעריכים כי הביקוש הגבוה לרכישת הוילות נובע מכך שאנו מציעים את הוילות הכוללות בריכת שחייה במחיר נמוך מאוד לעומת מחירי הנדל"ן בישראל".

 

תגובות

להשאיר תגובה

**הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה